bugün

kolonya koklayarak falan böyle lskdld

gizleyemeyenlerdenim. bende istemsizce 5 karış surat ifadesi oluşuyor.
(bkz: poker face)
bu zamanla öğrenilebilen bir şey.

her zaman 5 karış suratla gezebilme lüksüne sahip olamıyorsunuz hayatta. malum.
Pek mümkünatı olmayan durum. Belki yalnız kalarak, çok yemek yiyerek denenebilir. Lakin sizi iyi tanıyanlar hemen anlıyor.
Sahte gülücükler saçarak, hayatı tiye alarak filan. Ama yapmayın lan varsa moral bozukluğunuz o anda yaşayın. Sonra birikiyor birikiyor bir noktada sinir krizi geçirmenize neden oluyor. insan intihar filan düşünüyor. Evlerdenden uzak olsun.
Cevabını tam olarak bilmiyorum ama mizacım pek duygularımı yansıtmaz. Birisi üzgün ve sevinçli olduğumu yüzüme bakarak anlayamaz. Sadece şaşırdığımda ve mutlu olduğumda gizleyemem. ikincisini pek yaşamıyoruz zaten.
Gizlemem. Bir de onunla mı uğraşcam.
salak espriler yapmaya çalışarak, sahte gülücükler takınmaya uğraşarak ama çoğu zaman beceremem aptal bir görünüm oluştururum.
Bunun için baya prova yapmış olmanız gerekir, deneyiniz.
bu işin nasılı yok ki. sadece gizlersin işte. karşındakinin buna değmeyecek olduğunun farkına vardığında daha da kolay olur zaten.
Gizleyemiyorum.
Kıyamiyirum sana sen çok güzelsin sarkısını dinliyorum.
kocaman aptal bir gülümsemeyle. hep başarırım ama, herkes mutluluğumun sebebini sorar.
Ortamdan uzaklaşıp kabuğuma çekilerek. Rol yapma konusunda zayıfım.
görsel

yazarak...

en çok o an mutlu edebiliyor kalemin mürekkebi.
ansızın uçsuz bucaksız seyahatlere dalıyor parmaklar.
yazdıkça akıyor kalemin ucundan güllerin şerbeti.
absürt bir şiir sergiliyor, elinde alkol şişesini kafasında kıran isimsiz şair.

moralim bozuldu. bir kalem, bir kağıt verin hemen.

kağıdımın rengi mavi olsun, göğe yazaduracağım şiiri.

koşarak kaçacağım sahillerden, denizlerden, tüm kütlelerden.

bana maviyi verin kalemin silahşörü onu bekler.

ve acı son. mürekkep bitti, mavi siyaha esir düştü...
2 deyiş dinler moralimi düzeltirim.
Arşiv de olan en çok beğenilen romantik komedi filmlerden biri seçilip izlenir.
moral bozukluğunu, herhangi bir sıkıntıyı gizlemek önce psikolojik-ruhsal olarak çöküntüye, çare olunmazsa fiziksel olarak da çok ciddi sıkıntılara sokacak olan yanlış uygulama.

iyiyi-sevinci-mutluluğu-güzelliği nasıl paylaşıyorsak sıkıntıları da paylaşmamız lazım. o yüzden paylaşın.
Sinirli davranarak herhalde. Gizlemek isteyeceğim bir ortamdayken. Yoksa durduk yere ne gerek var. Şeffaf olabileceğiniz yer var olmamanız gereken yer var ama.
salıverin gitsin, her an moraliniz iyi olacak diye bir kural yok ki.
Keşke gizleyebilsem. Tüm duygu değişimlerim direk yüzüme yansır. Rol de yapamam. Gizleyebilenlere ne mutlu.
Daha fazla gülerek.
Aşırı konuşuyorum.
Aşırı saçmalıyorum.
Çok dalıyorum.
Ama saklayamıyorum :(.
Sıkıntılarınızı icinize atip hafizanizi doldurmayin.
uyuyarak.
güncel Önemli Başlıklar