bugün

böyle olmaz 2 ye 1 olmuş bu. sadece mor veya sadece ötesi olsa olurdu.
Önce dünyanın sonuna doğmuşum'u sonra da hint kumaşı'nı dinleyin ve manga'nın ne kadar kalitesizleştiğini görün. Açık ara mor ve ötesi alır.
mor ve otesi alir.
Mor ve ötesidir.
Manga bozmuştur mor ve ötesi ise kalitesini devam ettirmektedir.
bu karşılaştırmada manga'yı sadece ilk iki albümüyle sayarsak karar vermekte zorlanırdım. fakat şu an için mor ve ötesi rahat rahat daha iyidir.
(bkz: fazla aşkı olan var mı) tabi ki manga alır.
Mor ve Ötesini motor ve ötesi diye okudum ya la .
ikisi de çok iyidir. ikisi Eurovision da başarılı oldu. manga ikinci oldu ama. ve en önemlisi manga fifa 2006 soundtrack ına şarkı sokmayı başarmıştır. o da;

(bkz: bir kadın çizeceksin)
manga'nın ben de bozduğunu düşünüyorum. mor ve ötesi kalite müziklere devam ediyor. bu arada mor ve ötesi'ni manga'nın bozmadan önceki halinden de daha çok beğenirdim.
müziklerinden farklı olarak siyaseten manga'nın alacağı versustur.

manga üyeleri cumhuriyetçi, milliyetçi ve atatürkçüdür.

mor ve ötesi ise ermenici, kürtçü, hdpli, selahattincidir.

mor ve ötesinin kaliteli albümlerine diyecek bir şeyim yok. eurovisionda türkçe okumalarına da. ancak bir kısım odtü mezunlarında görüldüğü gibi onlarda da cihangir solculuğu ağır basıyor. kemalist soldan pkkcı cihangir soluna kaymış vaziyetteler.

zaten mor ve ötesi solistleri geçtiğimiz cb seçimlerinde oylarını selahattinden yana kullanmışlardı. o gün bugündür kendilerinden pek haz etmem.
Mor ve otesinin soke soke alacagi karsilastirmadir.

Hayir anlamadigim konu iki gundur mor ve otesi cesitli gruplarla karsilastiriliyor durup dururken. karsilastirdiginiz gruba bir bakin, bir olcun bicin, ondan sonra karsilastirin. Tovbe tovbe. Birak zaman aksin ve gul kendine albumlerini bile tek basina ele alsaniz mvö dover.
Açık ara mor ve ötesi.
Oyunbozan şarkısıyla beni büyüleyen: mor ve ötesi.
mor ve ötesi siker.
Mor ve otesi tokatlar.
(bkz: cambaz)
(bkz: oyunbozan)
Bir maNga 'nın N'si büyük. ikı maNga grubu magazine vs çıkmıyor diye tarzını beğenmezsiniz. Beğenmeniz için her gün baska kızlarla mı gezmesi gerekiyor. 10 yıldır maNga fanıyım ama adamlardan asla dönmedım. Zaten maNga fanları hep uzun sùrelidir. Bu Türkiyenın maNga ya bakısı ve dünyanın maNga ya bakısı cok farklı. Sizin sevdiğiniz coğu dünya sanatcısı maNga dinliyor.örnek olarak da inna ya bakın
Manga. Dünyaca ünlü grup bile olabilirlerdi.
Mor ve ötesinin alacagı versustur. Harun tekin in sesi yeter.
Manga nın olduğu yerde benim için mor ötesi anca ışın olabilir.
bencede manga.
irlandalının kazanacağı karşılaşmadır.
Mor Ve Ötesi alır.
Açık ara alır hem de.
Manga da neymiş.
Mor ve ötesi diyorum.
ikiside sözde alternatif rock grubu olmasına rağmen tarzları kesinlikle farklı.Manga çoğu zaman nü metal'e daha çok kayıyor tabi.
Mor ve ötesi tatlı melodileriyle ve şarkı sözlerinin çok güzel olmasıyla hüzünlü bir hava yakalatır.insanı düşündürür şarkıları.
Manga ise rap ile rock'u bir araya katarak hızlı şarkılar yapar. insanı hızlı bir havaya sokar.Daha çok eğlendirir.
Bana göre ikisini kıyaslamak biraz saçma ama son zamanlarda manga gerçekten gözden düştü.Son albümleri çok kötü ve tekrar ediyor kendini.Mor ve ötesi ise hala stabil ve başarılı.Mor ve ötesini bundan dolayı öne koyuyorum.
Manga kendini harcadı.Dünyaca ünlü bir grup olabilirlerdi zamanında ama gruptaki herkes ego savaşına girince kaybettiler.Şu anda herkes tek takılıyor diye biliyorum.Mor ve Ötesi her zaman iyi bir gruptu ama hep gözden uzaklardı.Bu aralar biraz öne çıkmaları iyi oldu.
güncel Önemli Başlıklar