1. 1.
  dunya yalan soyluyor albumu hakkaten takdire sayan ancak bundan sonra yapacakları album efsane olabılmeleri acısından buyuk onem tasımakta. bizim zamanımızda mor ve ötesi vardı demek için gelecek albüm saglam olmalı.
  9 ... mamafih
 2. 2.
  uyan a çektikleri harika ve şarkıyla bütünlük sağlayan klipleriyle birçok kişiyi "aa,noooldu yani şimdi o saate? niye bu adamın kolu koptu? bu kadın niye değişti?" şeklindeki sorularla cebelleştirmeyi başarmışlardır.
  8 ... hilosh
 3. 3.
  hakkında söylenenlere rağmen benim yinede sevdiğim , beğendiğim grup. çok güzel parçalara imza attıkları olmuştur. hele bir şarkıları var ki .. (bkz: 23)
  9 ... witch
 4. 4.
  Türk müziğinin en güçlü gruplarından biri.Yakın zamanda eurovision a girceği tahmin edilmektedir.Evrensel şarkıları ile büyüleyici bir gruptur...
  6 -1 ... probus
 5. 5.
  uyan için özel bir klip çekilmemiş, bir rus un çizdiği animasyon ile şarkı birleştirilip klip haline getirilmiştir.
  kaliteli işler yapan bir gruptur..
  5 ... delikanlımühendis
 6. 6.
  soğuk ingiliz gruplarını taklit etmekteler. **:*
  5 -17 ... no leaf clover
 7. 7.
  büyük ihtimalle deep purple dan etkilenmiş grup.inandıkları gibi yaşıyor ve sisteme veya düzene karşı tavır gösterebiliyorlar.rock n coke a karşı alternatif olarak barışarock festivalinin düzenlenmesinde emekleri geçmiştir.tavırlarını da şarkılarında belli ediyorlar ve bu nedenle protest bile sayılabilirler.hatta cambaz adlı şarkılarını son yılların en büyük kitleye sesini duyuran en protest şarkı olarak ifade edebiliriz.
  iyi dinlenmesi soguk içilmesi gerekiyor *.
  8 -1 ... electronica
 8. 8.
  şarkı sözlerinde bol bol kendi zümresine oynayan ve gaz veren,bu yüzdende bazen dinlerken çok yapmacık olduğunu hissetiğim grup...
  4 -4 ... selmagezinir
 9. 9.
  çiçek gibi çocuklar . ama allahtan hippie değiller.
  1 -1 ... waldorf
 10. 10.
  tatlı tatlı rock yapıp "tatlı su rock'çıları"nı renkten renge sokan,müzikte sözü unutmayıp sosyalist kimliklerini gururla taşıyan, düzenin çamuruna bulanmaması ümit edilen kayda değer bir grup.
  4 -1 ... erich_from_istanbul