bugün

Nesildaşımdır. Hoşgeldin yoldaş.
67 gündür ortalarda olmayan değerli insan bir kişide fark edip nick altına yazmamış gerçekten yazık acaba sözlüğümü bıraktı yoksam uzun bir aramı verdi.
onca mesaimiz vardı, nere gittin la durduk yere. ben de script bozuldu, cimri zall yine eksik yazılımla bizi sınıyor sandımdı. neyse, sağlık olsun. Diyarbakır Bismil'e sevgiler...
Sjflshdlsj bana korkak demiş alttaki yazar, oysa sırf daha fazla konuşmak istemediğimden mesaj alımını kapatmıştım * sizinle konuşmak istemediğini anlayın insanların da habire laf atıp durmayın ne dersiniz?
Lafını edip edip özel mesaj alımını kapatan yazar. Korkak yani evet.
Adamlar burda yok onu biz icad ettik bunu biz icad ettik diye ağlıyorlar. Neymiş efendim karılar ne boka yarıyormuş. En son abimin biri olaya nokyayı koydu zaten. Erkeklerin var ettiği dünya açıklaması beni benden aldı. Bölünerek çoğaldığına inanan bir yazar kendileri.

Bunlar hep anne sütünün azlığından oluyor.
Ulan yazmayım diyorum diyorum. Erkeklerin varolduğu dünyada erkekler kendi kendilerini sikerek mi çoğalıyorlar.
Mucit kadın, Kendini bulan kadındır.
"akıl küstahtır, idrak edemediğini inkar eder." Beyanını veren yazar akıl kavramını "anlamamak, idrak edememek" olarak tanımlamış. "Akıl" demek idrak edememe sorunu demekse bunun karşıtı olan "idrak etmek, anlamak" ne demek?
mor kadife ile kırmızı kadifenin kankiliği asla çözülemez. Satın alan kişinin satıcıyla uzun renk pazarlığı sonrasında ikna olunan mor kadifedir.
(kırmızıyla moruna canım kurban yoluna)
Bolivya devlet şeysi sıktın artık abisi, yazılanı anlamayana daha da laf anlatacak değilim. Yaz dur kendi kendine konuş burada sabaha kadar hadi.
Adına açılan başlığa girilen entryleri okurken kendisi ile ilgili bilgi sahibi olmak yerine sözlük yazarlarının beyin yapısı ile ilgili bilgiler edinmeme vesile olan yazar.

Cinsel tercihleri, siyasi görüşü, dini görüşü vb kavramlara göre adam sınıflayan yazarların kendisini açık etmesine vesile olan yazar.
Aktivist, feminist, biseksüel olduğu söylenen kişi.

(bkz: türbanlı) olabilir. Bana göre kesin öyle. 6. Hissim guvvatlıdır. Hayatta yanılmam. At fava bekle.
aman neyse ne amk. amma kafa yordunuz.
iyi valla ben tarih bölümünde okuyorum hatrı sayılır bilgim var bu öyle değil bu şöyle. Tarihe ilgisi, bilgisi olan insanlar da var unutmayalım. Erkek mucitlerden çok kadın mucit var demiyorum bu atılganlığınız nedir bilmem, aşağıdaki yazarın yazdıklarına cevaben ‘onu erkek bunu erkek yaptı’ derken aralarında birçok kadın mucitlerin de var olduğunu dile getirdim. Yalan da değil, sayısı şöyle böyle diye uzatmanın alemi ne bilmiyorum. Bir tarafı yüceltirken diğerini gömme arzusu olana uzata uzata cevabımı vermişim yırtık dondan çıkar gibi atlamayın her şeye ya.
ilk atesi bir erkek bulmus sonra sevdigi kadina bizon avlayip bişirmiştir.

kurkunden de sevdigi kadinin memesi poposu gorunmesin diye elbise dikmistir.
lütfen geçmişten günümüze kadınların icatlarını araştırın sonra her şeyi erkekler buldu deyin. kadın mucitlerin hakkını yemeyin ayıp yaptığınız. hiç mi araştırıp tam okumuyorsunuz anlamıyorum valla.

Edit. Lütfen icat konusunu başka başlıkta konuşun arkdşlr nickaltımı rahat bırakalım..
Gece gece canlandırmışsınız başlığı, illa sevgimizi ilan edeceğiz, seviyoruz çünkü. Acaba ben mi sık girmiyorum sözlüğe yoksa kendisi mi bilmiyorum ama eskisi gibi denk gelmiyorum kendisine, iyi yazmalar cnmss.
Bolivya devlet radyosu iyi oku yazacaklarımı, öncelikle buraya ne yazdım da bana bu kadar dolmuşsun anlamadım. Tanımam etmem seni belliki habire beni takip ediyorsun, bayağı da kurmuşsun kafanda ama kudurmaya devam et bakalım.

Burada kimseye gerçek yönelimimi belli etmek zorunda değilim. Kimseye kalkıp ben şuyum demedim, herkes kendi tahminini yazıyor. Bana biri lezbiyen diyor, biri bence erkeksin diyor. Ben de hayır biseksüelim demek yerine he aynen deyip geçiyorum. Kanıtlama çabam yok, arada istediğim gibi biseksüelliğimle ilgili entryler giriyorum. Yaşımı veya hakkımda başka bir şeyimi bilmeden kişiliğimin ve cinsel yönelimimin oturmadığını iddia etmen komik. Burası ciddi bir ortam mıydı da ben size kendimi tamamen anlatmalıydım bilmiyorum? Sana kalırsa öyle yapmalıymışım. Ne bok olduğum belli değil ya.
Erkek düşmanlığı kısmına gelecek olursak, hiçbir erkeğe düşman değilim. Kadınlara düşmanlık besleyen erkeklere düşmanım. Feminist düşmanı olup kadın düşmanlığı yapan sensin, ben de senin gibilere ayar olunca mı suçlu oluyorum?
Ayrıca yok erkeklerin yaptığı tivitırda ne işim varmış yok yazılımmış yok kodmuş, düşmanlığa bak hele bu kadınların size hiç yararı dokunmamış zaten maşallah her şeyi bir erkekler yapmış.. biraz tarihe bak, icatları karıştır her şeyi senin cinsiyetin oluşturmadı. Bana da boşuna feminazi bilmem ne yazıp nickaltımda ağlama.
iyi kızdır. severek takip ediyorum
çok afedersin biraz lezdir. feminizim ayağına yatıp sözlükten kız düşürür.
mucize doktor ferman'a abayı yakmış yazar kardeşimizdir. aynı zamanda kalemi güçlü, okunası yazarlardır. var olsun.
Mesaj alımı yine kapali bi dost. O kadar favliyoruz gör diye.
Benim sözlükte yazılarını sempati ile okuduğum çok nadir yazar vardır, kendisi onlardan.
iyi biri bence.
güncel Önemli Başlıklar