1. 1.
  Mondragon zamanında defans açısında iyi bi dönemde vardı. muslera napsın ? adama yazık amk
  1 ... berk1905
 2. 2.
  şu durumda mondragon'un alacağı versus. biri galatasaray'da 6 yıl oynamış efsane kaleci. diğeri efsane olma yolunda ilerleyen muslera. bir kaç yıl daha galatasaray forması giyerse o da bir mondi olabilir.
  ... atayiz
 3. 3.
  claudio taffarel.
  ... waukeen
 4. 4.
  muslera hayvani bir güven verir. mondragon'un da çok hayvani kurtarışları olmuştur. yabana atılamaz. yani mondragon 2.taffarel ise muslera 3.taffarel'dir. 4.taffarel olma yolunda ise felipe melo hızla ilerlemektedir.
  ... yazarmisinsabahamibirakirsin
 5. 5.
  Mondragon gönüllere taht kurmuştur efsanedir klasiktir el emeği göz nurudur, muslera henüz o kadar kıdem alamamıştır daha. Sadece iyi olmak yetmez.
  ... captain nemo
 6. 6.
  ikisi de aslandır.

  ikisi de galatasaraylı'dır.
  ... 571 1071 1453 1881 1905 1923
 7. 7.
  mondragon gibi kalecimi vardı be dozer gibi vucuduyla kurtardıgı frikikler penaltılar ile galatasaray taraftarlarının bende dahil olmak üzere gönüllere taht kurmuş hırslı kaleciydi.

  azimi ve hırsını görmek isteyenler için video: https://www.youtube.com/watch?v=98edagrvtx0+ +uludağ sözlük video ya eklensin

  bu videoda galatasaray şampiyonlugu 2 puan farkla kaybetmişti mondragon yediremeyip sahada yasin sülün sergen yalçın ve zagoya saldırmıştı.

  buda hayvan gibi vucuduyla 90 dan kornere gönderdigi frikik topu gerçekten harika bir kaleciydi: https://www.youtube.com/watch?v=9vjfbfkuxu0+ +uludağ sözlük video ya eklensin

  sonuç

  musleranın bir mondragon olması için biraz daha çalışması gerek.
  ... felaketsin batuhan
 8. 8.
  Volkan ikisinin de eline verir.
  -1 ... nakkas i imge