bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  yıllar yıllar önce shabani nonda, milan, manchester vs. avrupa'nın üst düzey takımının transfer listesindeyken parayı basıp nonda'yı almış, üzerine "monaco kulübünün arkasında prensliğin hazinesi var" gibilerinden gayet görgüsüzce bir açıklama yapmıştır.

  avrupa şampiyon kulüpler kupası (bugünkü adıyla şampiyonlar ligi'nde yarı final oynadığımız 1989 yılında) çeyrek finalde elediğimiz bu prenslik takımı ile 1994 yılı şampiyonlar ligi gruplarında karşılaşmıştık. o sene grupta barça ve spartak moskova ile berabere kalmışız, 3. ve 4. maçlarımızı monaco ile yapacağız, ilk maç deplasmanda.

  "89'da koyduk zaten biz bunlara, her türlü fark atarız" havasındayız, monaco'lu yetkililer ise "galatasaray'dan çok korkuyoruz, çok büyük takım" falan diye alttan alta gazı veriyorlar, bütün ülkenin götü kalkmış, galatasaray'lı futbolcuların fransa sokaklarında alışveriş yapması, rahat tavırları, artislikleri falan haber oluyor maçtan önce. sonra monaco bize 3 tane takıyor, 3-0 yeniliyoruz. rövanşta da 2-0 küsküyü verip gruptan çıkma ümitlerimizi hepten çöpe atıyorlar. klinsman diye bir alman futbolcuyu tanımış oluyoruz. son 2 maçta da yenilip götün götün evimize dönüyoruz.

  90'lardan hatıralar isimli çalışmam tüm müzik marketlerde.
  2 ... jetaim