bugün

masum mona lisa'yı iğrenç şeylere alet etmektir.
sabunlar zaten alıştı peçeteler desen onlarda da bir kabullenmişlik var. ama mona lisa'nın ne suçu var.
edit:başlık üstüme kalmış efendim.
hapisanede ömür boyu mahkum olmuş birisinin odasında sadece mona lisa tablosu olması durumunda muhtemel yapacağı eylemdir. bunun aksi durumunda, yani normal hayatta bunu yapan varsa eğer, hastadır, kişiliği bozulmuştur ve tedavi edilmesi gerekir.
sanat tarihcilerinin yillardir cozemedigi bir probleme aciklik getirmis kisinin eylemidir.
(bkz: mona lisa kadin mi erkek mi)

ya da transeksüellerden hoslanan biridir bu eylemi gerceklestiren.
mona rıza'nın dellenmesiyle sonuçlanacak olaydır.
sahte bir mona lisa tablosu karşısında yaptığınızda kendi halinde bir sapık, gerçek mona lisa tablosu önünde yaptığınızda dünyanın en ünlü sapığı ünvanını alacağınız eylemdir.
(bkz: sanat düşmanlığı) yerimlan(?) ben böyle sanatı

edit: simdi terbiye sınırlarında bir entrydir umarım. daha önce duymadığınız ya da söylemediğiniz bir küfürdü çünkü!...

(bkz: sözlükten soğuma nedenleri)
tabloya damlamasın, ben bir telefon açıp geliyorum hemen. *
(bkz: türkcell deki hatunun sesini dinleyerek 31 çekmek)
baltayla kafasi kesilesi insan eylemidir.
balık etli hatunlardan hoşlanan gencin bir hareketi olabilir. abla gerçeklerinden daha gerçek duruyor sonuçta.
(bkz: yok artık lebramın nını)
iğrenç bir faaliyettir. **
çaresizliğin en son aşamsıdır.

bu noktadan sonra intihar aşamasına geçilir.
Mona Lisa'ya değişik bir bakış açısıyla yaklaşarak, Mona lisa'yı Briana Banks gibi görme olayıdır. Aslında 31 çeken kişinin yaratıcılığı ve olaylara değişik bir perspektifden bakabilme yeteneği takdir edilmelidir.