1. 1.
    Her sene çözülen gizemdir. Bu sene de çözmüşler sağolsunlar.
    https://twitter.com/NTVBi.../1082883142887845889?s=19
    3 ... komplo teorisyeni
  2. 2.
    (bkz: cem uzan a hapis şoku)
    4 ... dandanakandadamdandamaakanadam
  3. 3.
    Gizem şudur: kadın şehla.
    1 -1 ... banasormabencahilim
  4. 4.
    Bu tablonun en önemli özelliği fırça izi olmamasıdır. Ayrıca da Vinci'nin bu tabloyu hep sakladığı konuşulur. Yoksa gülüyor mu yoksa hüzünlü mü bu gizemi eserin sahibi dışında kimse asla çözemez. Belki ikisinin de olmasını istemiştir. zaten gizem mona'da değil, leonardo'dadır. zira adam beni çizseydi yine sanat eseri olurdu.
    2 ... daisyfuller
  5. 5.
    Mona lisa biZe bakmıyormuş. Bunu tespit etmiş uzmanlar. Şimdi bu durumda Çözüm bekleyen yeni bir gizem daha oluşmuş oluyor; Mona lisa bize bakmıyorsa kime, nereye bakıyor?
    ... judas
  6. 6.
    en tatmin edici açıklama şudur:

mona lisa nın gizemi çözüldü

ulan yıldım ya. 34 yaşındayım her iki senede bir tablodaki gizemi çözüyorlar. da vincinin aslında kendisini çizdiğinden, hazine şifresinin yer almasından, aslında resimde duvardan duvara vurmalı pompa dönüyora kadar her türlü şeyi yazdılar.

yeter arkadaş ya.

tablo bir boka da benzemiyor. barzoluksa barzoluk. sikeyim tablosunu da gizemini de ya. bana sallanan kalçadaki illüzyon etkisini anlatın aga. neden kitleniyoruz? şunu çözün de kurtulalım ya. sokayım tablosuna. gülüyor mu üzgün mü bana mı bakıyor ibne gibi puşt gibi bir şey ya.
    2 ... hergele kutay
  7. 7.
    gelecek yıl ki gizemi de ben çözecem amk.

mona lisa aslında raptiliandır raporumu tez haline getirip. 2020 de yayınlamayı planlıyorum
    ... uzay muhtari