1. 1.
  şehirlerarası yolculukta, normal insanlar ihtiyaç gidermek, yemek içmek, pergelleri biraz açmak üzere birbirini ezercesine otobüsten inerken, molayı, hedefe erişimin yok yere yarım saat kadar geciktirilmesini, ertelenmesini nefretle kınarcasına protest bir tavır takınan, hiç oralı olmayıp oturuşunu dahi değiştirmeyen muhalif yolcu, idealist.
  7 ... yagmurbesleyen
 2. 2.
  Muhtemelen uyuyan idealisttir. hatta sittir.
  6 -1 ... azimkarane
 3. 3.
  asil duygularin insanidir molalar hic yemek yemeyeceginiz, hic tuvalete gitmeyeceginiz, hic yurumeyeceginiz bir zamanda sizde psikolojik olarak bunlarin yapilmasi gerektigini hatirlatan bir tuzaktir.sadece gideceginiz yolu uzatir.
  2 ... mutlu vatandas
 4. 4.
  expres seferleri tercih etmesi gereken kişidir.
  ... ignesi kirilan sivri sinek
 5. 5.
  üşengeç insandır. çişini bile yapmaya üşenir efendim. kim arabadan incek de tuvaleti bulcak da bekleyecek de hedefe ulaşacak. otururum oturduğum yerde. mesaneme kuvvet.
  1 ... master level cirkef
 6. 6.
  sinema tiyatro aralarındada koltuklarından kalkmayanlardır.
  ... seniseviyorum
 7. 7.
  sinir insanlardır. android gibidirler, insani gereksinimleri yoktur.
  ... samanta
 8. 8.
  mesanesi genis olan idealisttir.
  ... barobeyu
 9. 9.
  otobüse biner binmez uyuyan, hareket etmesini bekleseydin bari diye düşündüren, otobüsün mola için durduğunu gözlerini zarzor açarak farkedeibilen, farkettiğinde acaba ne kadardır duruyoruz, ne kadar daha duracağız, tuvalete gitsem yetişir miyim diye düşünürken tekrar uykuya dalan, idealistliği uykusu hakkında olan kişidir.
  1 ... gakuran
 10. 10.
  tuvaletteyken otobüsün gitme olasılığı sürekli kafasını meşgul ettiğinden bi şey yapamaz inse de. zaten gidemez kolay kolay o tuvalete.

  sadece bende mi var bilmiyorum ama ciddi ciddi fobi gibi bi şey bu. eğer yolda tek başınaysam hiçbi şekilde tuvalete inmiyorum. tuvaletim gelmesin diye hiçbi şey yemiyorum, içmiyorum. yanımda biri varsa inerim ama onun da gelmesi şartıyla.

  garip.
  1 ... rainn