bugün

parmaklama olayını aşmış, işi büyütmüş modların işidir. tasvip etmiyoruz. kol falan ne acaip.
(bkz: sözlük ahlak formatı)

işlerine gelendir.
Şeşiçar ve pencüse
Severim güzeli gencüse
Kader uslanmaz
Kandım işte

tavla tavla beni tavla,
salla pulları zarla
kolla kolla beni kolla
vallahi geldim oyuna

(bkz: tavla)
çok sivri çıkışlar yapmak istemiyorum, kendilerine pek bir hürmet beslerim, saygı duyarım ama formattan da pek haberdar değiller bence.

tanım yaptığım entrydeki tanımların tanım olduğunu anlayamayıp siliyorlar.

ben de taşak geçmek için durumsal, sorunsal, insanı zora sokan sorunsallı bakınız falan gibi laflarla bitiriyorum entryleri. bunları da tanım zannedip silmiyorlar.
"adam" demeyelim biz o trollere lütfen "sen kime adam diyorsun" diyerek şikayet ederler.

(img:#2089825)
Şikayete göre işlem yapmalarıdır.
Belli ki Frank şikayet etmiş, benim de bir sürü entryim gitti.
Siz de onu şikayet edin.
modların bugüne kadar kimseyi koruyup kolladığı görülmemiştir.. ulunun bi yasası kuralı daha doğrusu formatı var formata uygun olmayan girdiler silinir. benim nik altım var gidin oraya yazın nikime istinaden sürekli başlık açarsanız dolayısıyla demedi deme ibrahim silinir...
Birkaç saat önce aksini iddia etmeme rağmen an itibariyle benim de emin olduğum gerçek.

1- adam Atatürk’e alenen cuntacı diye hakaret ediyor, işlem yok.
2- biz üstteki entrye Cevap verirken silinmesin diye spoiler içine alıp yazıyoruz, yine de siliniyor. Fakat aktrollerin spoiler bile olmadan yazdıkları cevap entrylerine attığımız gammazlar asılsız diye kapanıyor.
3- biz birine ‘gerizekalı galiba’ yazdık diye çaylak oluyoruz. Aktrollerin alenen, doğrudan yazar nickine ettikleri hakaretler görmezden geliniyor.

Hayırlı işler. Ufukta erken seçim var galiba. ismail’e yine paralar yatmış.