bugün

virgin radiodalar artik. sabahlarin vazgecilmezi.
eskiden severek dinlerdim ancak son zamanlarda acayip gerzek gelmeye başladılar.
oje sürerken dinlenmemesi gereken radyo programı. aksi takdirde gülerken kendinizden geçip ojeye bulanabilirsiniz.
sunucularının beyin kıvrımları arasında adeta flamenko kıvırtışları olan radyo programıdır. candır, baldır.

(bkz: bugün mükemmel bir gün olacak)
şu anda next level avmdeler.
bir gün gecikmeli olarak podcastlerini dinlediğim güzide program. bu sabah geçen bölümdeki kakiş ve yalan geyiğinden mütevellit durakta gülme krizine girerek insanların kınayan bakışlarını üzerime çektim.
iki gündür aynı saatlerde ayrı ayrı entry girmeme rağmen entrymi yiyen başlık. neyse bir daha deneyelim.

joyturk yüzünden sinir krizi geçirmemize neden olacak program. ne güzel mutlu mutlu başlıyorlar diye açıyoruz radyoyu iki gündür ama deli ettiler. 7.20'den beri açıktı radyo ama adamların sesini toplasan yarım saat duydum duymadım. tam konuşurlarken zart diye şarkı girer, reklam girer. hızlarını almışlardır mis gibi dinleyiciyle muhabbet ederken hoop bir şarkı adamların muhabbeti yarıda kesiyor. acaba abiler ankara'dan yayına katılıyorlar da istanbul'dan otomatik sürelerde şarkı-reklam mı sokuyorlar diye düşünmeden edemiyorum. bu saçma sapan akışın başka bir açıklaması
14 aralık itibari ile joy türk'te tekrar yayına başlayacak olan iyi kalpli insanların radyo programı.
aralık ayında joytürk üzerinden başlayacak olan program.
görsel
interstellar yayınlarla sürdürülen güzide program.
Türkiyede ne bir başarı ne de güzel bir şey baki kalmaz prensibine uyularak bitirtilmiş güzide radyo programı. Bitmesinin tek iyi tarafı sabah sabah arabada işe giderken bir anda gülme krizine girip kaza yapma riskimizin azalmış olması olsa gerek.

edit: Çok şükür ki vahim hatadan dönülüp Joy Türk bu kaliteye gereken değeri vermiş.
Merak edenler için kesin bilgi: bandabulyanın gancelisine ıspahoylan bağlı gullicin gurgurasına garacocco gaçmış napacayık.

Bitmemesi gereken canım programımız.
25 haziranda final yapacak program.
(bkz: ege kayacan)
--spoiler--
- fener tişörtlerinde boğa resmi varmış, kanarayadan vazgeçtiler galiba.
- bence yanlış yaparlar kanarya gibisi var mı. aslanda bi kükreme var, kanarya öyle mi? 6'lı 7'li çipetpetler, veste vesteler...
--spoiler--

--spoiler--
- gavat! - vali bey kamera vardı orda? - gerçekten mi? - valiliğe gittiler bütün sözlükleri getirin, - efendim o kelimeye benzer kavas var (evet bir yaklaşık sonuç), ertesi gün - gavat demedim, kavas demiş olabilirim? - kavas ne? - ben de bilmiyorum sözlükten onu getirdiler.
-johnny kavas diye de viski çıkaracaklarmış
--spoiler--
facebook radyo odtu sayfasında her gün pod casti yayınlanan. sabah kalkıp gulmekten altımıza sıçamadık diye üzülemeyin.
--spoiler--
arılar iğnesinin geçtiği her yerden geçer.
--spoiler--
her sabah işe giderken yüzümde bir gülümseme oluşmasına sebep olan başarılı radyo programı.
geçen haftaki bir programlarında sahte bal üzerine muhabbet ederken az kalsın kaza yapmama sebebiyet verecek program.

--spoiler--
bu satılan ballar aslında bal değilmiş. kilosu 2 tl'lik malzemeden yapılıyormuş. desenize arılar işsiz kalmış. işçi arılar işsiz kalmış.
--spoiler--
benim için, istanbul'dan ankara'ya taşınma süreci sonunda, istanbul'da yayın yapan rock fm'in rabarba'sının yerini almıştır. orta yaş döneminde seyreden bu abilerin, yaşlanmayacağını gösteren sabahlara neşe katan program. ankara yaşamına renk katmaktadır.
üniversitenin ilk yıllarında(2004)okula giderken beni uyandıran, sınava girerken endişelerimi unutturan, serviste gülmeyi doğallaştıran, işe başlayınca beni işe hazırlayan, huzursuzluklarımı azaltan, hayatı güzel görmemei sağlayan, her sabah hayata beni başlatan, gülmemek için bazen kulaklığı çıkarıp attığım, bazen sessizce katıldığım, mükemel üç insanın yarattığı dinlemelik efsane.
frekansı bile yazılmamış şaşırdım. 103.1 bu da benden olsun.
dünki programda sağlık bakanının obezite ile ilgili sözleri üzerine geçtiği dalgalarla gözümden yaş getirmiştir.

--spoiler--
adam obeziteye türkçe isim bulmuş, şişko demiş. böylece hastalığı dalga geçerek yenmek metodunu kullacak. bence örnek olmalı. mesela akıl hastalıkları hastanesinde de gerizekalılar, salaklar bölümü falan olmalı. hem insanlar hastalıklarının ne olduğunu daha iyi anlar. ne o öyle nerveous bilmem ne cus falan...
--spoiler--
her sabah arabada işe giderken beni gülme krizine sokmaları sebebiyle deli damgası yememe vesile olan program.
levent bey ve şenol günbayrak tiplemelerini fazlasıyla uzatılmış programdır. podcastlerden dinleyenler bu bölümleri hızlıca atlayarak programın geri kalanının tadını çıkartabilir.