1. 1.
    (bkz: doğan görünümlü şahin)

tabi ki ulu sözlük solcusu, pasif, gey, alkolik, sarapci lgbt üyesi izmirli kardeşlerimiz fotoğraftaki su birikintilerini, "ne alakası var len amk, ne güzel balıklı göl işte" şeklinde tanımlayıp izmiri yine örnek bir şehir olarak göstermeye çalışacak ama, maalesef.

yollar çamur, pislik, çamurlu su birikintileri içerisinde. kaldırım namına bir şey yok . gerçi bir şehri modern gösteren detaylardan biri de yayaların yürümesi için kullanılan kaldırım denen saçmalığın bulunmamasıydı değil mi?

beter olun amk !
    modern görünümlü izmirin içler acısı hali
    14 -13 ... frktmz krds frktmz
  2. 2.
    yoğun bekaret eksikliği yaşayan bir modernüstü cağdaş şehrimiz.

edit: godoşlar sağolsun.
    3 -6 ... ortadireksaban
  3. 3.
    bakmayın siz bu yobazların izmir'i küçümseme çabalarına sol kardeşlerim. bu uydurmaların hepsi sırf izmir'i alamadıkları için.

sırf bu yüzden sosyal medyada izmir' i kötüleme amaçlı paylaşımlar yapıyorlar. gerçi ne yapsalar nafile, atamdan gelen bir karar vardır.

başlığı açan yobaza hatırlatmak isterim ki, ülkenin ilk deniz hastanesi izmir'de açıldı. buna ne diyeceksin peki?

modern görünümlü izmirin içler acısı hali
    3 -6 ... frktmz krds frktmz
  4. 4.
    işte türkiye’de muhalefetin neden sonsuza kadar muhalefette kalacağını gözler önüne seren bir başlık daha. sorunu kemal kılıçdaroğlu’na buluyorlar ama adamın zerre suçu yok. tabandan tavana bütün muhalefetin zeka katsayısı çok düşük. tayyip bunlara az bile yapıyor.
    1 -2 ... ozzy osbourne
  5. 5.
    Belediyeninde işi zor yama yaptırmaya çalışan kızların mı peşinde koşsun yol mu yapsın.
    1 -6 ... nihilistefan
  6. 6.
    üzmüştür.

lütfen format dışına çıkmayalım kardeşlerim. başlıkta söz konusu şehir güzide, layik, modern, çağdaş, elit, bakire kız oranı en düşük ilimiz olan izmir'dir.

ankara ne alaka şimdi? hooff savunmaya bak, "son onco onkoroyo bok" yav he he. evet.
    1 -4 ... frktmz krds frktmz
  7. 7.
    Bakin onyargisiz istanbulda izmire gezmeye gittim, inanin tum samimiyetimle soyluyorum belediyecilik anlayisi sifir bile degil amk.

Alsancak kordon karsiyaka vb birkac ilce haric eski umraniye hekimbasindan hallice.

Ha oyle boyle, ne bok yerse yesinler. Bunlardan ala yobaz yok, bokun icinde dahi yuzseler yine alt gozluklerini cikarmazlar.

Rezillige devaam.
    -2 ... garipbiadam
  8. 8.
    Ramazan da Erzurum da ki dayak yemezsiniz.
    1 ... tarihcix
  9. 9.
    aaa izmirde bim var ne kadar banal. ben her yer seven eleven zannediyordum.
    ... 29th
  10. 10.
    Konya da olduğu gibi başı açık gezen bayanlara fiyat sormazlar.
    2 ... tarihcix