bugün

isviçreli bilim adamlarının daha 5 dakika önce ortaya çıkardığı buluştur. ancak isviçreli bilim adamları halt etsin, çünkü bizim sözlük ahalisi zaten aylardır durumun farkında... sözlükçüler açtıkları birbirinden "moderatörlü" başlıklarla, orgazmdan orgazma koşmaktalar.

çıkarmadan mı yoksa çıkararak mı bilmiyorum ama, bu tarz başlık açarak ard arda defalarca orgazm olduklarına hiç şüphem kalmadı artık.

hatta çeşitli, hakemli bilimsel dergilerde, "moderatörlü başlık açmanın" ön sevişmenin yerine geçtiğine dair iddialar da yayınlandı. bilim dünyası şaşkınlık içinde, gelişmeleri merakla bekliyoruz.

ard arda defalarca orgazm olmaktan bitap düşen bir uuser önümüzdeki günlerde larry king'E konuk olacak ve hakkındaki iddiaları yanıtlayacak. sözlük başından kalkamadığı için abd'ye gitmesine imkansız gözüyle bakılan uuser'in programa webcam ile bağlanması bekleniyor.
moderasyonla ugrasmanin da icinde sayilabilirligi olan hede.

kisinin damarina basilmis hic onemi yok ki!..
(bkz: çabuk kalktı dikkat edersen)
moderator ve orgazm kelimelerinin sözlükte ki kullanımı hakkında düşündüren durum.
moderatörler ile ilgili başlıkları okuyan biri olarak orgazm olmuyorum, başlık açanlarda orgazm olmuyormuş, e kim orgazm oluyor lan o zaman?

(bkz: lan mı canın sağolsun)
(bkz: moderasyon gel beni s k)* *