bugün

Zall bey'in son kararnamesiyle ortaya çıkan bir ihtimal.

işte o kararname;

https://m.uludagsozluk.com/e/41885582/

Bilindigi gibi Bir sözlük yazarı aynı anda hem sözlüğü boykot etmeyen yazarlara hem zall bey'e giydirmiş ve çaylak olmuştu.

https://m.uludagsozluk.com/e/41885542/

Bu durum tepki görünce zall da tartışmaya müdahil oldu ve ilgili kararnamesini kamuoyuna tebliğ etti.
Buna göre zall'a her türden hakaret serbest ve müeyyidesiz imiş.

Buradan çıkan sonuca göre ilk bakışta moderatörler zall'dan çok zallcı, kraldan çok kralcı, göründüler.

Belki de zall tepkileri dindirmek için moderatörleri biz yazarların önüne atarak onları kurban etmeyi tercih etti. Zira son zamanlar modlara karşı buyuyen bir huzursuzluk söz konusu. Çok kişi kelle istiyor.

Üçüncü ihtimalde bir danışıklı dövüş söz konusu. zall iyi polisi modlar kötü polisi oynuyor, güdülen de biz yazarlar oluyoruz.

Welcome to politics.

En guncel politik analizler icin kanalima uye olabilirsiniz.
(bkz: daha beter len)
(bkz: daha beter len)
dana biftek len. şaka şaka dosdoğru tespit.
beter böcek beter böcek (bkz: beter böcek)

(bkz: eğleniyor muyuz gençler)

Dur lan başlıkla alakalı yazalım da ayıp olmasın.

Zall 'ın yaptığı açıklamadan sonra görünen olaydır.

Lakin bence zall reis ı örnek almıştır, ortadaki bütün musibetlerin müsebbibi olup,

Sanki hiçbir halttan sorumlu değilmişcesine yetki verdiği kişilerin suçuymuş gibi davranıyor.

- ben bakanlarıma gerekli talimatları verdim, düzeltecekler eğer ki düzeltemezlerse gidecekler, kimse halkımızdan üstün değildir.
Enteresan bir durum.
Zall a sozlukteki durumundan dolayi degil, bir birey oldugu icin kufur edilmesi yanlis bir kere.
Durum boyleyken surada kalkip birine kufur etsen silik yersin ki, zaten kufure karsi oldugumuzdan dogru bir hareket olur,
zall in kendine kufur edilmesine tepki verilmeyecegini soylemesi acikcasi bana hic samimi olmayan, riyakarca bir aciklama gibi geldi.
tekrar kanıtlanmıştır.

görsel

biliyoruz da yazıyoruz *
güncel Önemli Başlıklar