bugün

neden entrylerim oylanamıyor ve mesaj alışverişi yapamıyorum? bilgi verirmisin lütfen.
--spoiler--
sözlükte entele, morona, cikse, dantele laf atanların çoğaldığı, her şeyden rahatsızlık duyan insanların ortalıkta görmek bizi üzmekte olup; gammazlıktan bahsedip ilk entryi tanım şeklinde yapmayıp herşeyden rahatsız olan kişileri gammazlamaktan yorulduk.
burası ticarethane olamaz buradan para kaldırmamanız lazım derhal reklamları kaldırın ve açlıktan ölün. ben buranın bir şirket olduğunu düşünmüyorum burası şirket mi ya hıamınaa. ilk 10 entrysi ile kurallara aykırı gelip nasıl yazar olanlar var bilmiyoruz ama benim 5000 küsür entrymden 4000 küsürü hatalı zaten sıkıntı yok.
adam gibi sözlük olunca mı tutarsınız yoksa eğlenilen bilgi kaynağı oldukça mı tutarsınız acaba? burası tdk olmalı bak ekşiye inciye tdk gibi entry giriyorlar!
ayrıca nasıl sözlüksünüz siz bu sözlüğün altıncı, yedinci nesillerinden bir tane bile adam mı çıkmaz? zaten bir çoğu silik oluyor sikinti yok.

amın oğlu esteban
--spoiler--

arz ederim.
--spoiler--
Son zamanlarda alımını yapmakta olduğunuz 9. ve önceki alım olan 8. nesil yazarların gerekli kontrollerinin yapılmadığı, elini, kolunu sallayanın yazar olduğu, her entryleri sohbet ve forum niteliğinide olan, sözlükten ve kurallarından bir haber olan tüm apaçi, moron, ciks, entel, dantel ve bir o kadar cool yazarların sözlüğü doldurduğunu, bundan duyulan rahatsızlıktan ötürü gammazların şikayet etmekten yorulduğunu ve sözlüğün artık suyunun çıktığını farketmiş bulunuyorum. Tüm bu durum ve durumlardan daha vahim olan ise hatırı sayılır bir rakama ulaşan moderatörlerimizin uyuyor olduğu gerçeğidir. Alımdan önce okunan ilk 10 entryleri bile kurallara aykırı olan üyelerin nasıl yazar olduğu, oldurulduğu ise bir muamma olmakla beraber, şu sözlüğün nasıl adam gibi sözlük oldurulacağı tamamen ayrı bir düşünce sistemi içinde yer almakta ve sonu görünmeyen ayrıca bu sözlüğün ilerki yıllarda başı boş bir köpek misali ortalıkta dolanan bir site olacağı gerçeği böyle giderse işten bile değildir. Lütfen rakamlara takılıp doldurma yapmayın.

Bırakın reklam gelirleri biraz azalsın, burası sözlük öyle de kalsın.

Tut Şunun Ucunu Döşeyelim Abi
--spoiler--

Arz ederim...

edit: tüm bu cevapları bir 8 den almak mutluluk vericidir. esen kalınız.