bugün

bu yönde ideali olan kişinin şimdiden düşünüp zamanı gelince fiiliyata dökeceği durumlardır.
sözlüğe duble yol + çeşme yaptırmak...
ben sayfasına havuz yaptırmak.
şakirtlere siyah çorap almak.
moderatör olunması halinde yazarın yapmayı planladıklarıdır. anket başlık açanları ıslak odun eşliğinde bağırtıp

kendi açtığı başlığı uplayan yazarları ise tek tek tespit ettikten sonra, yetki verilmesi halinde ...

gerekli yaptırımları uygulamak diyelim, gitsin. küfretmiycem amk.
(bkz: trolleri silmek)
bu yüzden asla moderatör olamayacağım.
uludağ sözlük gold üyeliki tüm yazarlara açmak. öyle belli başlı yazarlar yararlanıyor, çok kıskanıyorum.
(bkz: trolleri sikmek)
listenin en başında olmalıdır.
yeniçeri ocağını kapatmak. *
(bkz: yazarlara maaş bağlamak)
beş yıldızlı bir otelde çalgılı çengili kutlama.

ben olsam yapardım. artık yapmayanın ayıbı.
kadın yazarlara, bi sorununuz olursa mesaj atmaktan çekinmeyin demek.
--spoiler--
sözlük benim olacak binicem üstüne, vurucam kırbacı, benim babam çok zengin.
--spoiler--
turkculuk naralari atanlarin hepsini sutlamak gibi seyler yapilabilir.
trolleri burdan ekşiye uçuran olurum. evet.
uyurdum. *
Liseliler ve sapıklar için ayrı bir platform ekleyeceğim.aynı da olabilirmiş aslında.
O kadar moderatör var ama hala bir şeylere göz yumuluyor. Herhalde sözlüğün geliri olan trolleri silerdim hatta ağır nefret içeren şeyleri tümden silerdim sözlük düşüşe geçerdi rütbem de elimden alınırdı. Kısa kariyerim olurdu.
görsel
ipini çekerdim sözlüğün valla. Yakardım temelden. Yalnız kalmaya ihtiyacım var boşaltın lan burayı diye de eklerdim. Sonrası malum zall beni 36 yerimden pıçaklayıp çöp tenekesine atardı.

(bkz: toptan temizlik)
bir loop hole bulup başta ismayili hemen akabinde diğer moderatörleri silik yapmak. sonra yetkililer kolay zaten böyle kulaklarına fiske ata ata onları da silerdim. sonrası zaten dinlene dinlene soykırım. tertemiz yaparım lan buraları yepisyeni modlar yetkililer ve yazarlar alırdım iyi olanların üzerine.
hahaa ben yaptıydım lan. komikti.

misal yazarların açtıkları başlıkları değiştirdim.
çaylakların hepsini yazar yaptım. modları çaylak falan yaptım. daha bi sürü şey yaptım.
ama zall meğer pusudaymış. gece 4 falandı. kimse yoktur görmezler dediydim.
meğer adam öyle beni gözlüyormuş.
şaaak diye aldı modluğumu. kendisine sitem ediyorum. yedik mi lan sözlüğü. şu anda kendisi mahallede bisikletini bi tur verdi diye trip atan insandır, gözümde.