bugün

23 nisan da başbakanlar çocuklara bırakırlar koltuklarını, zall da sözlüğün birinci yaş gününde bir kişiyi bir günlüğüne tam yetkili moderatör yapacakmış meselaaaa...

ilk olarak otobuste veren kız otobuste surtunen erkek vb başlıklarını komple siler, erkekleri sürekli aşağılayıp abazan olarak tabir eden yazarları 2. yaş gününe kadar çaylak yapardım, sonra da bir kenara çekilip merak ettiğim kızların özel mesajlarını okurdum.
duz adam başlığınıda geri açar, ilk entry olarak da bu başlık ekşi sözlükten bir gün önce açılmasına rağmen bir sonra açılmıştır denilerek yargısız infaz sonucu silinmiştir diye yazardım.
(bkz: sözlüge havuz yaptiracagim) *
silinen entry lerin neden silindiği hakkında bilgiler verirdim.
usul usul yönetime sızıp, kodları ele geçirmek. daha sonra tüm yönetime nifak tohumları serpmek. aralarını bozmak. herkesi çaylak yapmak. kısaca sayılabilir.
(bkz: herkese iki anahtar)
(bkz: findik 8 ytl olacak)
bazı yanlış yazılmış başlıkların silinmesi yerine düzeltilmesi sağlayacam.
300 bin dolar karşılığı bir geceliğine moderatörlüğümü verirdim.
(bkz: bir kereden hiçbir şey olmaz)
(bkz: canım kelle istiyor)
herkes 45 karakterden uzun baslık acabilecek
SÖZLÜĞÜN ADINI ANTi-FENERBAHCE VEYA NURCU SÖZLÜK OLARAK DEĞiŞTiRMEK (bkz: KiNAYE (bkz BAKINIZ iÇiNDA BAKINIZ VERMEK))
Ne kadar Troll varsa hepsini kovmak.
sözlüğe yol yapmak. halk yol yapanı seviyor ya, ben de trollerin yolunu yapıcam.
Yazarları sınavla almak.
"düşür" butonu ayarlamak.
her yazara bayan sekreter.
(bkz: sekreter)
küfür edenin tüm bilgilerini küfür edilenin de onayıyla davaya vermek.
nesillere özgürlük . *yaşasın sosyalist entry cumhuriyeti.
lipsoz'un fiyatlarını aşağı çekmek. * *
form chat tarzı entry giren tüm yazarlara silik atmak.
kapıyı çekip çıkmak.
olan biten'den canımlı cicimli mesajlarla rahatsız edip yazarlardan ayak capsi istemek.
kill the oytunkaran and his followers.
On birinci nesil uçurma keyfi. Evet.