1. 1.
  evet. gene taraf tutan moderatörlerimiz, görsellerde gördüğünüz, alakasız sebeplerden dolayı entrylerimi silmişlerdir. bu konu hakkında yorumlarınızı alalım.
  2 -2 ... the blade man
 2. 2.
  doğru olabilecek olandır.

  mesela (bkz: jeffrey dahmer) denen zat atatürk e defalarca hakaret etmesine ve şikayet edilmesine rağmen aylarca silinmemiş çaylak da yapılmamıştır. ismini hatırlayamadığımız birçok yazar halen bu gibi entry girmelerine rağmen ne çaylak yapılmaktadır, ne de silinmektedir.

  öte yandan genelde haber niteliğinde başlık açan (bkz: tengir budun) günlerdir çaylaktır. (çaylaklık sebebi fazla entry girmek imiş.)

  ayrıca (bkz: k a f a k o p a r a n u s) isimli yazar çoğu zaman hakaret ve tehdit-moderasyonu tehdit- içerikli entry girdiği belirtilmesine rağmen çaylak yapılmamaktadır. (bakan mı birini arayacağım yazmış baya tşağı geçilmiş hatta burada bu konu üzerinden ama yaptırım uygulanmamasının nedeni bu değildir muhtemelen moderasyon bunu ciddiye almayacak kadar vakıftır kendi sözlüğüne heralde.)
  8 -6 ... flat head
 3. 3.
  doğru bir tespit. aynen katılıyorum.

  bak doğru bir tespit diyerek tanım yapmış oldum pek sevgili moderatörler. durduk yere bu entryi de silmeyin isterseniz.

  benim silinen entryme bakıyorum. sonra da başlıkta benden hemen sonra yazılan entrye bakıyorum. ve deliriyorum. benden sonra yazan entry benimkiyle benzer hatta aynı tip olmasına rağmen o entry yerinde dururken benimki siliniyor. ya moderatörler siz hayırdır lan?

  zaten sıkıntıyı ismail alpen'e bildirdim. o da bir çözüm sunmazsa bırakıcam burayı.
  6 -1 ... dakandaz
 4. 4.
  inanmak istemediğim önerme.

  hiç kuşkusuz, moderatör arkadaşlarımız da kıymetli yazarlarımız da nazenin ve nadide bir sosyal platform olan uludağ sözlük'ün menfaatine burada mesai haramaktadır.

  sizden yegane istirhamım, aramıza bir sigara kağıdı kadar ayrılık girmemesidir. lütfen bir olalım, anlaşmazlıkları unutalım. kimse birbirine haksızlık etmesin ve ağzımızın tadı hep bayram şekeri kıvamında olsun. hepinizi çok seviyorum be!
  6 -1 ... hassas nihat
 5. 5.
  https://galeri.uludagsozl...raf-tutmas%C4%B1-1736385/

  kendilerine yazdığım öneri. ya doğru düzgün açıklarlar, ya da açıklayamadıkları sebepten dolayı sildikleri entrylerimi geri koyarlar. bu kadar basit.
  -3 ... the blade man
 6. 6.
  Bu ülkede mahkemeler, hakim ve savcılar taraflı moderatorler taraflı olmuş çok mu?
  1 -1 ... bir ululu
 7. 7.
  entry silme ve atatürk'e hakaret konularında katıldığım hadise.
  hadi biz neyse de burası sizin ekmeğiniz, boka battığı sürece kaybeden sizler olacaksınız. bize mecra çok.
  1 ... kafam bir milyon
 8. 9.
  ulu-orta kendini kurtarmak için ifşasını yapan yetkilinin hala kaldığı yerden devam etmesi ve görevinin alınmaması bu sözlüğün kimlerin elinde olduğunu net gösteriyor. taraf mı? ne taraf ama.
  2 ... rockonbaby
 9. 9.
  Eski nesil gammazlar forum chat yazilarin kralini yaziyor silen yok ama biz yazalim hemen siliniyor yalama isi tam gaz devam bakalim nereye kadar gidecek.
  2 ... karton toplayan cocuk
 10. 9.
  sözlüğe düzenli giren moderatör olmadığı için geçersiz iddiadır. dün yazdığım bir tanesi silindi mesela. moderatör olabilmiş birisinin o entryi sözlük formatına aykırı diye silmesi imkansız. eğer silen moderatör ise zaten hiç yazmaya konuşmaya gerek yok geçmişler olsun. yetkililerin işidir bunlar 3 tanesi birleşip entry silebiliyordu yanlış bilmiyorsam.

  lan aklıma geldi gene gülme tuttu ya. entryi gammazlayan arkadaşı da kutluyorum sırf günün beğenilenlerine kafadan girdi diye gammazlamış. forum chat tarzına uyduramamış çünkü tanım ile başlıyor ve sadece gif/caps değil. yasal yönden zorda bırakamaz çünkü diğer tüm entrylerim gibi küfür veya hakaret yok. üstteki entrylere cevap niteliğinde hiç değil. geriye kalan tek şey olan entry sözlük formatına aykırıdan bir şansımı deneyeyim diye gammazlamış. üstüne sayın yetkililerimiz silmişler. milletin direkt anasına avradına dinine kitabına atasına küfür içeren entryleri sözlük formatına aykırı diye gammazlıyoruz silmiyorlar ama böyle formata tam uyan entryleri siliyorlar.
  5 -2 ... mel mel bakan gibson