1. 1.
    lucas gordon'un zamansız kaybı ile ikilme düşen moderasyon düşmanlığıdır.

(bkz: acımız büyük)
    -1 ... loose aggressive
  2. 2.
    benim başıma geldiğimde benzer başlıkları girdiğimde benimde entrylerim güya imla hatası yüzünden silinmişti. kimse bana inanmamıştı. ve yediremeyen fenerliler tarafından - lenmiştim. (bkz: yıkılmadım ayaktayım)
    ... gizemlipesimist
  3. 3.
    (bkz: moonlight sonata)
    1 ... imkansizligin kekremsi tadi
  4. 4.
    galatasaray'ın şampiyon olduğu gece yazdığım bir entrynin neredeyse daha yazmadan silinmesine neden olmuştur. sonra editlediğimde yine aynı hızda silerek çaylak olmama sebebiyet vermiştir. bildiğin ergen siniri varmış kendisinde, acıdım yeminle, kupayı alamasın diye stadın ışığını söndürmelerine benzedi yaptığı iş. allahtan sözlüğün fişi elinde değil çekerdi valla cimbom'un kadıköy'de şampiyon olduğu gece.
    4 -1 ... diskapininmandali
  5. 5.
    yalandır. ben de tam tersini düşünüyorum.

belki en küfürlü olanları silmiştir. içinde küfür olan bir kaç entryi de silmese zaten hiç meşruyeti kalmayacak.
    1 -2 ... halka arz
  6. 6.
    kaliteli insanlar olduğu anlamınadır.
    1 -4 ... teflon
  7. 7.
    aslan pencesi nickini silerek açığa çıkarmışlardır bu düşmanlıklarını. halbuki ne güzel nickti o sebepsiz yere silince başınız göğe mi erdi? sitem etmemek elde değil.
    1 -2 ... cimbomlu ezgi
  8. 8.
    hem küfür edip hem de karşılığında yaptırım görmek istemeyen cincon hezeyanıdır.

küfürlü entrylerine artı oy alınca kendini bir bok sanıyor haliyle.
    -3 ... halka arz
  9. 9.
    bir de şakşakcısı fenerliler vardırki onların mantıklı düşünüp öyle konuşmalarını arz ederim.
    -1 ... cimbomlu ezgi
  10. 10.
    doğrulatılmamış durumdur.

şimdi anlarız.

(bkz: goyduk eğleniyoruz)

silinirse doğru tespittir.
    -1 ... siyah ince parlak