1. 1.
    aynen. sanal seks yapan ergenlerin mesajlarını okuyup osbir çekiyor zall.
    8 -2 ... kubasar
  2. 2.
    Okuyorlar idiyse de linklere tıklamazlarsa çok mutlu oliciğim.

Bir sorunsal.
    8 -1 ... silinen hesap 014384
  3. 3.
    zannetmem .okuyor olsalardı bunca rezaleti önceden engellemeleri lazımdı .
    ukusalarda pek farketmez yarası olan gocunsun .
    1 ... dinazorus
  4. 4.
    keşke onları okudukları kadar başlıkları ve entryleri de okusalar.
    3 ... melankoyar
  5. 5.
    basit bir sorunsaldır. eğer okuyorsa kimseyle mesajlaşamam. sanal sekse başlayacağız şimdi de korktuk ya mesajları okuyorlarsa diye. açık ve net.
    -4 ... tarz
  6. 6.
    test edilebilir, özel mesajda moda küfürlü yazı yazılır ama böyle kuvvetli olacak. sonra eğer çaylaklık geliyorsa alınmış demektir. okuyorsa alınacağı cinsten olacak ama.

okumuyorsa zaten bilmeyeceği için bir sıkıntı yoktur, rahat rahat sövülebilir.
    ... razzle dazzle
  7. 7.
    gündeme bomba gibi düşen, inanmakta güçlük çektiğim, sözlüğe olan güveni derinden sarsan sorunsallı durumsal.

yani ben moderasyonumuza asla böyle bir leke çalınsın istemem. bana kalırsa hepsi işinin ehli, sözlük için canını dişine takıp çalışan ve bizlerin iyiliği için kendilerini feda eden ulu insanlardır.

ama kendilerine böyle bir yetki verilmişken ve sabahtan akşama kadar sözlükte takıldıkları için arada bir canları sıkıldığında şeytan dürter mi diye aklımdan da geçmiyor değil.

sadece sesli düşünüyorum.

yani siz sanal depişmenin gözüne vurun, sabahtan akşama kadar mesaj kutularından çıkmayın yine ama böyle de bir ihtimalin olduğunu bilin.

o sevişmeler iki kişi arasında yaşanmıyor olabilir.
    1 -2 ... tomoe the youkai
  8. 8.
    Bu sorunsala şöyle çözüm bulabiliriz:

Siz olsanız okur muydunuz?

Tşkler.
    1 -1 ... calliopee
  9. 9.
    Merak ettiğim sorunsal ulaşabiliyorlar mı acaba özel mesajlara. Yani site arayüzüne ulaşımı var bu arkadaşların sonuçta tabi belli kısıtlamalar da vardır belki ulaşmıyorlardır bilmiyorum ama ulaşabilen bir yetkili mutlaka vardır.
    ... abbas dikbasar
  10. 10.
    siz ne zannediyordunuz ki? adamların mekanında adamlardan habersiz fingirdeyebileceğinizi mi?

o sevişmeler 2 kişi arasında geçmiyor, bilginiz olsun.

acı ama gerçek.

şimdi hadi kaldığınız yerden devam edin.
    3 -5 ... tomoe the youkai