1. ?.
  "valla lan ben değil bi arkadaş" diyerek söze başlamak ister,anlattıklarımın benimle uzaktan yakından alaksı olmadığını belirtmeyi borç bilirim*

  an itibariyle bir arkadaş *formata aykırı bir entryyi yakalar altına süslü bir şikayet mektubu döşer ve gammazlar.'' kim yazmış lan bunu ''diye düşünürken acı gerçekle karşılaşır.yine moderasyondan hepinizin tanıdığı bir moderatöre aittir entry...

  (bkz: talihsiz bir açıklama) *
  8 ... white pages
 2. ?.
  (bkz: iyi bilirdik)
  2 ... karga
 3. ?.
  uçuş biletini en ön sıradan ayırtmış yazardır.*
  bunda bir problem yoktur. gammazlamak sözlük içindir, nasıl bir yazarın yanlışı görülmüşse moderatöründe yanlışlıkla yaptığı şey de düzeltilebilir. şu da vardır ki en nihayetinde o da bir yazar.
  4 ... kacak kelebek
 4. ?.
  (bkz: moderator de olsa yazar yazardir)
  7 ... salca
 5. ?.
  süper bir fasilitedir.
  1 -1 ... bl
 6. ?.
  (bkz: mod ları gammaz için onay çıktı saldırın)
  4 ... trablus
 7. ?.
  (bkz: moderatöre farkında olmadan ayar vermek)**
  3 ... gothic evil
 8. ?.
  gammazladığımız entrynin hangi moderatöre gittiğini bilmediğimiz için, gammazladığımız entry, entryi yazan moderatöre giderse zıçtığımızın resmidir.

  - abicim selam, july4th'nin yazdığı bu entry kurallara aykırı, içinde hakaret ve küfür var. hayır, o değil bir de bize söylüyor, küfür içeren entry girmeyin diye.. abicim sen bir ilgileniver de sil şu herifin entrysini.. olmaz ki böyle yaw.

  + tabii gülüm silerim ben şimdi seni.. ben july4th

  - ben de şimdi çıkıyordum zaten sözlükten

  + tabi tabi..
  8 ... trablus
 9. ?.
  sözlük içinde otokontrolün tavana vurduğunun resmidir. o duruma gelmiş sözlük aşmıştır kimse tutamaz.. (ya da yazarı sözlükte kimse tutamaz. orası da moderatöre kalmıştır.)
  3 ... kahvekremasi
 10. ?.
  (bkz: sen yenisin galiba)
  2 ... registerlater