bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    "valla lan ben değil bi arkadaş" diyerek söze başlamak ister,anlattıklarımın benimle uzaktan yakından alaksı olmadığını belirtmeyi borç bilirim*

an itibariyle bir arkadaş *formata aykırı bir entryyi yakalar altına süslü bir şikayet mektubu döşer ve gammazlar.'' kim yazmış lan bunu ''diye düşünürken acı gerçekle karşılaşır.yine moderasyondan hepinizin tanıdığı bir moderatöre aittir entry...

(bkz: talihsiz bir açıklama) *
    8 ... white pages
  2. ?.
    (bkz: iyi bilirdik)
    2 ... karga
  3. ?.
    uçuş biletini en ön sıradan ayırtmış yazardır.*
    bunda bir problem yoktur. gammazlamak sözlük içindir, nasıl bir yazarın yanlışı görülmüşse moderatöründe yanlışlıkla yaptığı şey de düzeltilebilir. şu da vardır ki en nihayetinde o da bir yazar.
    4 ... kacak kelebek
  4. ?.
    (bkz: moderator de olsa yazar yazardir)
    7 ... salca
  5. ?.
    süper bir fasilitedir.
    1 -1 ... bl
  6. ?.
    (bkz: mod ları gammaz için onay çıktı saldırın)
    4 ... trablus
  7. ?.
    (bkz: moderatöre farkında olmadan ayar vermek)**
    3 ... gothic evil
  8. ?.
    gammazladığımız entrynin hangi moderatöre gittiğini bilmediğimiz için, gammazladığımız entry, entryi yazan moderatöre giderse zıçtığımızın resmidir.

- abicim selam, july4th'nin yazdığı bu entry kurallara aykırı, içinde hakaret ve küfür var. hayır, o değil bir de bize söylüyor, küfür içeren entry girmeyin diye.. abicim sen bir ilgileniver de sil şu herifin entrysini.. olmaz ki böyle yaw.

+ tabii gülüm silerim ben şimdi seni.. ben july4th

- ben de şimdi çıkıyordum zaten sözlükten

+ tabi tabi..
    8 ... trablus
  9. ?.
    sözlük içinde otokontrolün tavana vurduğunun resmidir. o duruma gelmiş sözlük aşmıştır kimse tutamaz.. (ya da yazarı sözlükte kimse tutamaz. orası da moderatöre kalmıştır.)
    3 ... kahvekremasi
  10. ?.
    (bkz: sen yenisin galiba)
    2 ... registerlater