1. 1.
  ilginç bir durumdur. moderatör ve yetkili yazarların çoğunlu ya uzun süredir entry girmiyor ya da arada girip kendilerini gösteriyorlar. maşallah pek işkolikler.
  4 ... oytunkaran
 2. 2.
  bir çeşit karizma olayıdır. hepsinde de bu var ha 1 ay entry girilmemiş. halka karışın len.
  2 -1 ... jerry drake
 3. 3.
  sadece sözlükler de değil sanal alemin her branşında uygulananan genel kural. moderatör dediğin konuşmaz, yazmaz, entry girmez. çünkü girdiği her entry sözlüğe mal edilir. yazdığı her kelime 123456 kez incelenip ihale sözlük geneline çıkarılır. ama entry okumadığı, sözlükle ilgilenmediği anlamına gelmez. bizzat şahidim oradan biliyorum.
  1 ... electron
 4. 4.
  (bkz: fake hesaptan entry girmek)
  1 ... ultraviyole
 5. 5.
  sözlüğün katı entry kurallarına takılıp silinmek istemedikleri içindir efendim. bir moderatörün sözlük kurallarına uymayıp entrylerinin gammazlanması onur kırıcı bir şey olmalı.
  ... the adamin biri
 6. 6.
  ağır takılmakla ilgisi olmayan konudur. o kadar çok şikayet geliyor ki bazen entry girmeyi bırak ortamı takip etmekten moderasyon inanın çok yorgun düşüyor. modlar her işe koşuyor işlemden tutun bir derdim var a kadar yazarların dertleriyle uğraşan tek tek cevap veren insanlar. hal böyleyken enty girmek gerçekten zor oluyor arkadaşlar.
  2 -1 ... dedektif
 7. 7.
  çok da şeyimizde olmayandır...

  ''umrumuzda.''
  2 ... hellzangelz
 8. 8.
  Kuul olacaklar ya hani.
  ... fesat adam