Advertisement

 1. 1.
  silinen entarilerin silinme sebeplerinin altında olan esprituel ve düşünceli modlarımızın bir şeyler karalamayı pek bir sevdiği yararlı fasilite.
  ... isildur
 2. 2.
  faideli bi araç. yalnız notu veren\veriştiren moderatörün ismini görmemiz biz yazarlar için çok daha faideli bir durum olabilir.

  şimdi neden bunu söylüyorum? çünkü 4 gün içinde ikinci çaylaklık dönemimi geçiriyorum ve bir moderatörün hatalı olduğunu düşündüğü bir entrim silindi ve akabinde beni çaylak yaptı. ancak başka bir moderatör beni haklı buldu ve silinen entrimi aynı şekilde geri aldı. ya da aynı moderatör beni haklı buldu entrimi geri aldı. neyse ne olursa olsun hala çaylağım ve bu durumdan rahatsızım.

  işbu entriyi de an itibariyle sadece moderatör dostlarım göreceği için belirtmek istedim. eğer kimin kim olduğunu bilirsek bazı şeyler hayatta çok daha kolay olabilir, evet.
  ... balon
 3. 3.
  (bkz: emir o emir)*
  -1 ... meister writer
 4. 4.
  yazara, entry silinme sebebini bildirirken, alt kısımda yazarın gönlünü alan notlardır. "ooo, kıyamam cici cici." tadını verip, moral yükseltir. çocukluğuna döndürür yazarı.
  1 ... tepesersemi
 5. 5.
  bazen cidden komik olabiliyormuş moderatörlerde. hoşuma gitti baya. hatta "ehaehaleahlehaleohaohal" yarıldım klavyenin başında.

  başlık: mesgale butonunu gorelim kampanyasi

  entry: (bkz: ragıp burdamısın) ?

  (15.08.2007 15:05) Entry - başlık uyumsuzluğu. entry başlığı tanımlamalıdır.

  moderatör notu: burda değil.
  5 -1 ... balon
 6. 6.
  (bkz: death note)
  2 ... double cross
 7. 7.
  yazarı yönlendirici yazılar içerir yazarın aklını başını toplaması için uyarı anlamında ek yazı grubudur.sözlük için yazarı uyarır kısaca.
  ... efe misin
 8. 8.
  "sözlükten kimi atacağımıza biz karar veriyoruz. insanların girdikleri entrylere cevaben hakaret etmeyiniz" tarzı notlardır. oysa siz sadece herkesin kurallara uymasını istemiştiniz değil mi? aklınızı başınıza alın notlarıdır ve üç maymunu oynamanızın sizin yararınıza olacağı imajı çizdiren notlardır bunlar.
  ... sadettin kanyak
 9. 9.
  başlık: paris hilton istanbul a geldiginde kimle yatacak

  silinme nedeni: başlık silindiği için entryniz siliniyor.

  not: hiçbirinizle yatmayacak.
  2 ... kobayashe
 10. 10.
  egolarini tatmin etmek isteyen moderatorlerin (hepsi demiyoruz haliyle) barttigi sey. ayrica bazi moderatorlerin igrenc espri anlayislarini da ogrenmis oluyoruz arada. bu bakimdan yararli. *
  -4 ... 84 44 114 44