bugün

lucas gordon'un zamansız kaybı ile ikilme düşen moderasyon düşmanlığıdır.

(bkz: acımız büyük)
benim başıma geldiğimde benzer başlıkları girdiğimde benimde entrylerim güya imla hatası yüzünden silinmişti. kimse bana inanmamıştı. ve yediremeyen fenerliler tarafından - lenmiştim. (bkz: yıkılmadım ayaktayım)
(bkz: moonlight sonata)
yalandır. ben de tam tersini düşünüyorum.

belki en küfürlü olanları silmiştir. içinde küfür olan bir kaç entryi de silmese zaten hiç meşruyeti kalmayacak.
kaliteli insanlar olduğu anlamınadır.
aslan pencesi nickini silerek açığa çıkarmışlardır bu düşmanlıklarını. halbuki ne güzel nickti o sebepsiz yere silince başınız göğe mi erdi? sitem etmemek elde değil.
hem küfür edip hem de karşılığında yaptırım görmek istemeyen cincon hezeyanıdır.

küfürlü entrylerine artı oy alınca kendini bir bok sanıyor haliyle.
bir de şakşakcısı fenerliler vardırki onların mantıklı düşünüp öyle konuşmalarını arz ederim.
doğrulatılmamış durumdur.

şimdi anlarız.

(bkz: goyduk eğleniyoruz)

silinirse doğru tespittir.
sözlükteti en fanatik fenerbahçelilerden biri olarak 1 ayın 20 günü çaylak olarak gezdiğimi göz önünde bulundurursak tamamiyle kıçtan uydurma bir önermedir.

adamlar fenerbahçeli yazarları kayıracak olsalar en başta beni kayırırlardı gavura karşı mücadelemden dolayı ama adamlar ilk beni çaylak yapıyorlar o yüzden bir anlık kızgınlıgınızdan dolayı yüklenmeyin.
güncel Önemli Başlıklar