bugün

hukukun yazısız nitelikteki tek asıl kaynağı gelenek (örf-adet) hukuku'dur. buna göre, türk örf ve adetlerine ters olan her şey türk hukuku'na göre suçtur ve cezalandırılabilir. moderasyonda problem yok, problem ensest ilişkiyle ilgili yazı yazanda.

edit: gelenek hukuku hukukun yazısız tali kaynakları arasındaymış. hukukçu olmayanın hukuk bilgisiyle bu kadar oluyor. yine de ensest ilişkiyi özendiren şeyler yazılıp çizilmesini doğru bulmamakla birlikte hayatkimeguzel adlı yazara düzeltmeden dolayı teşekkür ediyorum.
mod olduğu için suratına karşı sövememiş, hukuku bahane etmiş amk!
şaşıran var mı zaten demek istediğim olay.
Dibine kadar haklı tespittir. Tasaklara üfüren arkadaş ne açtığı başlık ne de girdiği entry'de hem yasalara hem de sözlük kurallarına aykırı herhangi bir şey olmamasına rağmen silik yedi.
Burası çoluk çocuğun sözlükçülük oynadığı bir yer onu kabul edip öyle takılın.

görsel
örf ve adet hukuku yazısız hukuktur cümlesini algılayamamış olanların hala anayasada "ensest ilişki suçtur." ibaresini aramaları ne kadar gariptir. ey yüce allah'ım sen bazı insanları neden böyle yarattın? gelip bir de özel mesajla bana "laf" giydirmeye çalışanlar oluyor. bana giydireceğinize örf-adet hukuku nedir bir yazın da araştırın be. araştırmaktan, okumaktan ne kadar uzak bir toplum haline geldik biz.
eskiden kaliteli troller olurdu, bu ne amk? tamam ensest suç değil.