bugün

tanım: moderasyonun kararlar ve uygulama konularında gösterdiği sürati...

başlık: lock ve fatal ikilisi
entry: bir yerine iki kişi dalaşırsak haklı oluruz sanan iki adet gereksiz yazardır.
entrynin giriliş tarihi: (20.07.2009 10:54)
entry silinme sebebi: entry hakaret, küfür, ağır derece argo içermemelidir.
entrynin siliniş tarihi: (16.03.2010 10:02)

yukarıda bulunan örnek moderasyon çalışmıyor diyenler için utanç kaynağıdır. bakın sevgili yazarlarımız, moderasyon bir entryi silmek için 8 ay incelemiş ve sonucunda karar vermiştir. gerçi entryde bulunan gereksiz kelimesi ne kadar küfür, argo yada hakaret olmasa da bir enrtyi 8 ay inceleyip daha sonra silmeleri beni gerçekten gururlandırmıştır. düşünün her silinen entryde geçen emeği düşünün. sonra bu adamlara saygısızlık yapıyosunuz. gerçekten çok ayıp.

ey moderasyon efendi. milletin basen bölgesini yalayacağına yada gammazlık denen ski bakmadan uygulayacağına burda düzgün işler yapmaya çalışsan yazarların isteklerini yerine getir. ben sadece makara kukaraya giriyor olsamda, her yazar bu şekil düşünmüyor. ve adları buraya sığmayacak kadar çoğu yazar kaliteli işler yapmaya çalışıyor. beni silersin, çaylak yaparsın yada cepten arayıp küfür edersin falan hiç skimde değil. ama bu kafayla gidersen inci sözlük e dahi rakip olamazsın...

atalarımızın bir sözüyle son veriyorum yazıma ey sevgili moderasyon: ipimle kuşağım penisimle testisim.

hadi şimdi kaybol...
(bkz: yaran yanlış okumalar)

moderasyonun kızı *
yazardibinin üste taşınması: istemeden de olsa başlık-tanım uyuşmazlığı yapacağıma and içerim.

gelişme: moderasyonun hızı mıdır bilmem de ben de entriyi silerdim. (gereksiz kelimesi itibâriyle)

sonuç: silerdim işte.

yazardibi: başlıkla uyuşmadı tanımım.