1. 1.
    çoh iyi çoh da güzel oldu amma fekat ve lakin ki öyle değildir. benim yorumlarım bu gadehhh
    6 -3 ... sadecetakilmakistiyorum
  2. 2.
    Oturduğu koltuk boş dursaydı daha iyi yönetirdi.
    2 ... bir alex10 degil
  3. 3.
    Trip atıyor bir de ya.
    ... vatanseverterorist
  4. 4.
    Aşırı sıkıcı bir program yaptırdı. Kendisi ilkokul öğretmeni binali ile Ekrem de öğrenci gibi davranıyor. Adamlar ama şunu da söyleyeyim diye çile çekiyor.

Mundar etti programı yahu ne güzeli.
    3 -1 ... keyf kahyasi
  5. 5.
    Keşke bizdeki ismail de sorsa dediğim sual .s
    1 -1 ... gethere
  6. 6.
    Cuneyt ozdemiri aradı gözlerim ahh ahh ara ara kapattım izlemedim o derece yani. Zorunda mıyım?
    3 -1 ... sonsuz mavi
  7. 7.
    Tarafsız olmaya çalıştı tarafsız değildi. Sorular fena değildi ama süreler kısaydı. Adaylar kendilerini pek iyi ifade edemedi o kısa sürede.
    1 -1 ... simiago
  8. 8.
    Hani nerde ben modereyşın diye bir şey görmüyorum. Diye cevaplanması gereken soru cümlesi.
    -1 ... sempatisyen
  9. 9.
    ismail K.çükkaya beklendiği gibi suya sabuna dokunmayan şeyler sordu. imamoğlu'nu köşeye sıkıştırmayı denedi, rakibine dostlar sofrada görünsün soruları sordu. Ne Hızlandırılmış Tren var, ne mal varlığı var, ne Türkçe Olimpiyatları var. Sorarlarsa "tarafsız gazeteciyim" der.Ekümenik ve ido'yu beklemiyordum ama her seferinde kendisi Ulaştırma Bakanlığı'nı övdüğünden bir hızlı tren olayını %0,1 de olsa sorabilir diye düşünmüştüm. O payı bile yanılttı. Fatih Portugal ile birlikte kripto olduklarını hep düşünürdüm. Bu gece de ispatı oldu.
    3 -4 ... bayandanazkullanilmis
  10. 10.
    Çok mantıklı olan sorudur. Chp’ye yakınlığıyla bilinen küçükkaya’nın bu programdan sonra olası aktrol goygoylarına peşin peşin taktığı tıpadır. Kimse artık yanlıydı şuydu buydu diye bir şey söyleyemez.
    2 -2 ... alos04