bugün

ayıp cümledir.eğer moderasyon uyuyo ise benim 300 bilmem kaç entrymi okuyup kurallara uymayan hepsini silen ya da editlememi isteyen kimdi?

(bkz: gölge moderasyon)
sözlük sadece moderasyonun değil tüm yazarlarındır aynı zamanda. bunun farkına varmazsanız, gereksiz kişileri gereksiz şekilde pohpohlarsanız, işinize geldiğinde ortamı dağıtıp işinize geldiğinde de ''temizleyin lan burayı'' derseniz size gülerler..
sözlüğüne sahip çık yürüyüşü şeklinde bir organizasyonla tehlikenin farkında mısınız çağrısı yapılası durumdur..
kısa bir süre sonra "evet tehlikenin farkındayız" cevabı ile bu dahil birçok başlığın silinmesiyle soma ermesini bekledigimiz yakarış.
birtakım şeylere sinirlenmiş yazarların gece vakti, leventteki moderasyon binasının camlarını taşlar iken ağızlarından tükürüklerle çıkardıkları slogan.
an itibariyle ucuz başlıkları görerek dellenen lakin elinden birşey gelmeyerek acısını içine gömen yazarın isyan cümlesi.

(bkz: aaa bu basligi ben acmisim)

(bkz: kabeye donuk vaziyette sevisememek)

(bkz: puff de ufle yaniyorum)

(bkz: sebnem ferah in silikon taktirmis olmasi ihtimali)
sözlükte toptan bir temizlik operasyonu yapacakları ümit edilen moderatörleri, uyaran ve harekete geçirmeye çalışan güzel ve yerinde ünlem.
(bkz: sozlugune sahip cik yuruyusu)
sözlüğün ebesini bafileyen, sol frame'in ebesinin ırzına geçen yazarlara ses çıkarmayan moderasyona söylenebilecek sözdür.

(bkz: hammett finder)
sözlükte yaşananlara moderasyonun tepkisiz kalmasının ardından isyan eden yazarların, isyanlarını dile getirme cümleleri.
(bkz: moderasyon uyuma sen de destekle) *
bu satırlar yazılırken sol frame'de bir insanın böğürerek sağa sola hoplayarak,atlayarak ve zıplayarak ne yaptığı belli olmadan saçma sapan entry'ler açmasından dolayı sözlükcülerin isyan nidasıdır.
nerdesin moderatör diye ettiğimiz isyanlar sonucu dağa taşa haykırdığımız cümle...
moderasyon göreve. biz olsak "formata aykırı" dersiniz bir noktadan dolayı da, bu ayıp ötesi küfürler mi formata uygun acaba diye sorulacak durum.
(bkz: yetiş bacım)
bir yakarış.
sol frame de orgazm olan nice sözlük abazasının başlıklarından, entrylerinden bıkkınlık gelmiş ve kusmak isteyen yazarların danıştığı, yardım dilendiği moderasyonun bu duruma bir dur demesi adına kurulan bir cümle.

evet moderasyon, her boku siliyorsun, rötuş diyorsun; adam onu bunu kucağına alıp hoplatıyor, üzerine bir de ideolojimizin a.ına koyuyor.
bak sansürlü küfür ettim! aaa ne ayıp etmişim!
sözlüğün kalitesi ve yazarların yaratıcılığını artırmak adına yapılabilecek en güzel eylemlerden biri. ancak sahip çıkanlarla sol framenin ırzına geçenlerin farklı kişiler olması gerekliliği aşikardır.
hepiniz mi sütünüzü içip yattınız?
(#16746442)
sözlüğün anasını sikenlere karşı uyuyan moderasyona açık çağrıdır. evet evet diye sikti adam sözlüğü. ayrıca aynı konuda 2939232 tane arka arkaya başlık açıyor, nerede sol frame sikme kanunları lan?
Gençler bilmiyorum, eylem filan yapalım. Toplaşalım. Anarşik miyim neyim.
Moderasyona seslenmektir.
şu saatlerde belirtilendir.
Sadece şu saatlerde değil herzaman belirtilmesi gerekendir.
son zamanlarda fazlasıyla katıldığım cümledir. saçma gerekçelerle entrylerimi silen moderasyon, sözlük kurallarında "küfür ve hakaret yok" yazısına rağmen birbirine giydiren kimseye ses çıkarmıyor. ve tabi daha bir sürü şeye ses çıkarmıyor. enteresan. hayır tüm sözlüğü denetlemeye yetecek kadar moderatör yoksa, alım yapın arkadaş. zıvanadan çıktı yemin ediyorum. nerede o eski uludağ sözlük, hey gidi.
bu aralar sık sık yapılması gereken bir uyarı. modlar piyasada yok; vasat troll'lük diz boyu...
birazdan yataklarında kamyon devirecek olan moderasyona açık bir çağrıdır.
güncel Önemli Başlıklar