bugün

cevabı merak edilen soru.
Merak edilen sorunsaldır. Bu kadar rezil bir sözlük görmedim uzun zamandır..
Ulan g.t d.liğini paylaşan sapıklar bile doldu sözlüğe.

Amk dunuz iyice sözlüğün. Bunda mod kalitesinin etkisi büyük.

Önceden troll dediğimiz yazarları küçümserdik. Şimdiki insan kalitelerini gördükçe eski sözlük trol'lerini bile arar olduk.
Yazar silinmiş olabilir ama fotoğraflar hala galeride var kaldırın şu oruspu çocuğunun aletini.
sözlük yine am dilliyo, götten yiyo ey moderasyon.
sözlüğün içine sıçtılar moderasyon yok ortada.

edit: müdahale edildi.
(bkz: yok ki)
merak ettiğim konudur. 1 haftadır ortada mod yok küfürlü entrylerin hepsi duruyor. yaz geldi modlar da burasıyla ilgilenmiyor galiba.
mesela şunun gibi bir sürü entry var küfürlü hiç biri de silinmemiş.

https://www.uludagsozluk.com/e/44784205/
ortalıkta görünmedikleri için bugün de gündemde olan bir soru.
sol frame e bakıyorum aptal aptal başlıklar, aptal aptal başlıkların içine giriyorum ahahhahahah, zuhahahahahah, muhahahaha minvalinde dolaşan yazılar.

acaba bu sırada moderasyon nerede?

şimdi bu sözlük kurallarının ırzına geçen orospu çocuklarına savaş açıp orospu çocuğu olduklarını açık açık yazarak karşılıklı münakaşaya mı girelim?

çalışın azcık dalyapraklar.
(bkz: var mıydı)
koduğumun yerinde adam nick altıma her şey yazıyor söylüyor ben cevap verince siliniyor. ben onun nick altında yazınca polemik bilmem ne bok şu bu oluyor ama o yazınca silinmiyor. s*kerler böyle işi s*kerler ? o adamın neyii varda biz böyle eziliyoruz. Gamazlanan etnryler sik gibi ortada aylarca duruyor. ama başkası şikayet edince hemen gider. nasıl bir iştir bu ? nick altıma bkaın 10 tane işe yarar entry var gerisi terörist pezevenklerin ateistlerin ağzının salyasıdır. neredesin zall sözlüğü s*ktiler sözlüğüüüü. Silin nick altıma ulan silin...
(bkz: marmaray) *
benim bakınızları silmekle uğraşmaktalar.
(bkz: moderasyon uyuyor mu)
(bkz: yetiş moderasyon)
(bkz: yazarlar çığrından çıktı)
yazım kurallarını, başlık-entry uyumlarını geçtik artık da; hakaretlerin de önüne geçmiyorsa akla gelen tek sorudur.
Sol frame deki bilimum başlıklara isyan eden şahısların eküri cümlesi.

(bkz: nerede bu moderasyon nerede bu devlet)
ince eleyip sık dokuyan moderasyon;
yeter artık görün şu pisliği, daha ne kadar populist olma adına çapsız davranışlar izleyeceğiz...