1. 1.
  solun değil fakat illegal bir fraksiyonun sloganlarının havalarda uçuştuğu, gerilla tarzı söylemlerin sol frame i parsellediği mevcut durum sebebiyle artık yapılması elzem olan çağrıdır. sola hasret kalınan bir dönemde bir grup yeniyetmenin klavye başında solculuk oynadığını zannerek aslında milleti soldan soğuttuklarının farkedilmesi için bu artık zorunludur.
  6 -7 ... jigsaw2
 2. 2.
  (bkz: seni anneme söylicem)
  3 -2 ... konformist
 3. 3.
  (bkz: sınıfsız moderasyonsuz bir toplum)
  2 ... somut
 4. 4.
  kahrolsun moderasyon.
  zafer direnen yazarların olacaktır.
  4 -2 ... cnyt
 5. 5.
  (bkz: one minute)
  2 -1 ... kasparov
 6. 6.
  (bkz: moderasyon göreve abazanlar içeri)
  12 -3 ... 23hapo
 7. 7.
  an itibariyle sol frame'de görülen ahlaksız başlıkların sözlüğün kalitesini düşürmesinden dolayı, moderasyona yapılan çağrıdır.
  1 ... sahtemustaine
 8. 8.
  (bkz: moderasyonu tsk sanmak)
  -3 ... abi deme lazim olur
 9. 9.
  linç kültüründen kurtulamamış çağdışı kemalistlerin, dinlerine getirilen her türlü olumsuz yorumdan sonra attığı çığlık. idare düşünmeyi cezalandırıp boş kalabalıkların, ortaçağdan kalma galeyanlarıyla hareket edecekse zaten sekter olup giderim. öyle iradesizliğe ben katlanamam en başta.
  -4 ... cabir bin hayvan
 10. 10.
  başlık açmayı bilmeyenlere dur diyen yok. bir konu hakkında on tane farklı başlık açılıyor. imla hataları almış başını gidiyor. ilkokul çocuğu seviyesinde yazılar yazılıyor ses çıkarılmıyor. moderasyon göreve durdurun bu düzensizliği artık...
  1 -4 ... mendoza