1. 1.
  hayata dair ufak şeylerle mutlu olabilen insandır. mutluluğu parada, ünde, karıda kızda değil çok farklı şekillerde arayandır. özellikle bu kişi türkiye'de yaşıyor ve ttnet kullanıyorsa, bu ışığın yandığında verdiği mutluluk gerçekten paha biçilimezdir. başka bir milletten insan sanıyorum ki bu duyguyu idrak edemez.

  belki kimine göre hayatı internet olmuş kişidir ancak herkesin görüşü farklıdır. aynı kişi, uzun süren elektrik kesintisinden sonra, gelen buzdolabı sesiyle de değişik mutluluklar yaşar. hayata farklı bir açıdan baktığı için, diğerlerinden rahatça sıyrılabilir.

  (bkz: yetinmeyi bilir misin)
  9 -3 ... dark jedi in da house
 2. 2.
  internet gittiğinde ttnet'e sövdüldükten sonra ışığı görünce gerçekten mutlu olan insandır. birkaç saniyeliğine bile olsa hayatındaki tüm sorunların çözüldüğü gibi rahatlatıcı bir haz alırlar.*
  (bkz: ttnet in insanı mutlu edebilme özelliğinin olması)

  (bkz: ttnet kafaların girmesi)

  (bkz: ttnet in kafayla yetinememesi)
  2 ... raudo
 3. 3.
  aynı evde yaşayan birden fazla insanı da mutlu etme özelliğine sahiptir. ttnet bu hususla bir taşla 3-4 kuş vurabilir. yardımsever insanlar olduğumuz için wireless şifresi de koymadığımızı göz önüne alırsak. bu bağlamda, bir taşla bazen 7-8 kuş da vuruyor olabilirler. siz siz olun iktisat okumayın.
  1 ... epilasyonlu sinek bacagi
 4. 4.
  spinoza'ya göre, daha doğrusu gilles deleuze'ün spinoza yorumuna göre modemin adsl ışığının sönük olması ideasından adsl ışığının yanık olması ideasına geçen ve bu 2 idea arasında potentia agendi'si, yani eyleme kudreti yükselen insandır.
  1 ... eraserhead
 5. 5.
  bir zamanlar, dedesinin seherlerde figan eyleyen koyunlarin melemelerinde yasamin gizemini cozmesine mukabil, kendisini aliskanliklarinin paletleri altina atip, cok sey olmaya namzet cismini demirden mezarlara gommeyi yeglemis milenyum zirtapozu. dejenere caglarin peltek ozani. ah bir dili cozulse.
  1 -1 ... ziril mileves
 6. 6.
  (bkz: yumuduk)
  ... yamuduk
 7. 7.
  port hatası yüzünden bir hafta ''türkiye'nin interneti ttnet'' elemanlarını bekleyen ve sonunda gelen elemanların sokaktaki telefon hatları ile oynamaları sonucu o güzelim ışıgı görünce mutlu olan insandır.
  1 ... tel cambazi
 8. 8.
  mutluluğu yanıp sönen bir ışık kaynağına bağlayan denize sıfır, yalnız insandır. modemin ışığı yanarsa mutlu olur. yaşamak bir parça çekilir olur.
  1 ... neset
 9. 9.
  halis muhlis internet bağımlısı olan insandır.
  ... iamblueofthedarkside
 10. 10.
  ethernet kartı bozuksa adsl ışığı bi boka yaramayan insandır. Demem o ki ethernet ya da wlan ışığınında yanması lazımdır. Yoksa modem internete girmiş... Yani anliycanız. Mutluluk öyle basit değildir. Tamamlanması lazımdır.
  1 ... flagellum dei