1. 1.
    Eğitimli okumuş bilinçli laik kesim tarafından icra edilen moda ve caddebostan buluşmasıdır. Dikkat edin abinin teki birasını yudumluyor. Abi şaka maka bu insanların nasıl bir kafa yapısı var anlamıyorum. Neden bu kadar cahilce davranıyorlar, başımıza bunlar yüzünden bir iş gelecek. Anadolu'nun "cahil" diye tabir edilen en ücra köşelerinde bile bu kadar sorumsuzluk yok.
    https://video.uludagsozluk.com/v/laik-181834/

2 -6 ... zall bana hep abi der
  2. 2.
    Ne bekliyordunuz ? insanların yazın evde oturmasını mı ? Çaresini bulacaksın adam haystına devam edecek arkadaş.
    Hayat devam etmelidir. Virüse rağmen...

Edit: eksileyince fikrim değişmiyor.
    3 -6 ... figo ve zidane topun gerisinde
  3. 3.
    Bencil köpekler.
    2 -1 ... garavel ustaa
  4. 4.
    Kimse savunmasın, net gerizekalılıktır.
    2 -2 ... zall bana hep abi der
  5. 5.
    Sanırım 4 ay olacak market harici alışverişe çıkmadım. Zaten büyük çoğunluk evden çalışıyor. Arkadaşlarımla görüşemiyorum. Bir yerde oturup yemek yemedim. Kendimi geçtim yardımcı olduğum yaşlı yakınlarım var. Biraz olsun ortalığın düzelip normal hayat akışına dönmeyi bekliyorken insanlara bakıyorum maskesiz mesafesiz rahat rahat takılıyor. Bu iş sıfırlanmadan salgın zaten bitmez. Uzun dönem karantinalarda Ekonomi çöküyor, şirketler bAtıyor, insanların ruh sağlığı bozuluyor. Kimse eve tıkılıp kalmak istemez artık istemiyor da. Sanırım artık her şey o zulmettiğimiz doğanın ellerinde. Güçlü olan kalıp güçsüz olan elenecek.
    7 -2 ... lara croftt
  6. 6.
    Şu hastalıkta bile yok sağcı yok solcu yok laik yok dindar yok ocu yok bucu diye ayırmaya çalışıyorsunuz ya cidden eğitilmezsiniz. Evet.
    5 -2 ... oytunkaran
  7. 7.
    aleme cahil diyen cahil

g*tünden element uydurmadan önce bilgi sahibi ol

mekan moda veya c.bostan olabilir

ama orada gördüklerinin çoğu

modalı veya c.bostanlı değil.

aynı başlığı ümraniye, çavuşbaşı, sancaktepe

ahalisi c.bostan sahiline üşüştü diye açsan

reyizin ağzını siler

biliyorsun

böyle saçma sapan iftiralar

zaten dincinin tek bildiği şey var

iftira etmek.

dinciler hırsızdır çalar

akabe pkk nın metresidir.

güreşçiyi devlet bankası yönetim kuruluna atayan

dincide yalan bitmez.

akabe de aynen budur.

https://scontent.fist2-1....c9aa71849&oe=5F0A2D5B
    1 -3 ... lord of the pilihoz
  8. 8.
    Mide bulandırmıştır.
    1 ... zall bana hep abi der
  9. 9.
    Mesela zeytinburnu sahilde kesinlikle görülmemiştir böyle bir manzara...varsa yoksa moda ve caddebostanda olur böyle şeyler.
    ... flat head
  10. 10.
    Şok olan asosyaller evde götünü büyütmeye devam edebilir.
    ... tanju okan