bugün

Girilen entry'nin iphone 5s'ten girilebileceğini hesaba katmayan kişi ezikliğidir.
Ezikliğin ne demek olduğunu bilen adama keşke her eziklik böyle olsa dedirten önerme. Ezikliği derste 3310unu sessize almayı unutmuş üniversite öğrencisine sorun.
(Bkz: hayırlısı be gülüm)
bu eziklik bazılarını delen durumdur.

(bkz: sanane sana giren birşey mi var)
(bkz: açılın ben fakirim)
Galiba telefonu olmadigi icin milleti ezik goruyor. Devir degisti artik. Bilgisiyar sadece oyun icin oynaniyor artik.
Eziklik değil aksine artı bir durumdur android telefonumuz var ve her yerden girebiliyoruz bilgisayardan daha kullanışlıdır. Şuan bu yazıyı otobüsten yazdım evet.
bir de mobilden itiraflar bölümüne yazanları var. hem de destan. oha lan.
3000 tl lik iPhone 5s ile giriş yapabilme ihtimalini yok sayan yazarın gereksiz çıkarımıdır.
evde bilgisayar başından kalkmayan asosyal kişi tespitidir. Mobilden gündüz geceleri de sözlük için aldığım laptoptan giriyorum. Yazarlar mobilden entry girebilir buda sana koyabilir.
(bkz: oğlum bak git)
pc'den zor entry giriyorum. fakirim sözlük.
o eziklikse biz neyiz.
Eziklik kokan önermedir.
evinde internet yoksa, telefonu modem yaparak bilgisayardan da entry girebilecek yazarın çürüttüğü ezikliktir.
evinde interneti olanlar da zaman zaman mobilden girdiği için yanlış önermedir. şahsen bilgisayardayken hiç sözlüğe giresim gelmiyor. telefondan yazmak daha basit geliyor bana. Öyle alıştım ki bilgisayardan girmek istemiyorum. Yatarken, dinlenirken rahat rahat yazıyorum.
Şimdiye kadar pek ezikliği hissedilmemiştir. Hatta kenarda çık cep telefonu işareti de çok güzel görünüyor bence. Ayrıca şu anda yattığım yerden entry giriyorum ve gayet rahat.
iphone veya sonyericsson xperia ray' cihazın benim şu an kullandığım bilgisayarın üç katı fiyatı olduğu düşünülürse geçersiz önermedir efendim.
bilgisayar başında uzun uzadıya uludağ gibi bir yere zaman ayırmak yerine; otobüste, kafede, ders arasında yeni nesil mallara göz atıp eğlenmek için mobil olmak daha uygundur.
aslında yanlıştır rahat rahat tuşlara da basılır. hızlıca da yazılır önemli olan entry girmek istemen önemli olan içinden gelmesi. gerçi ben de mobil kullanmıyorum ama mobil kullananları burdan takdir ediyorum.
"mobil ile" yerine "ios ile" veya "andoidapp" ile yazarsa daha bi cool görünen ezikliktir.
güncel Önemli Başlıklar