1. 1.
    Mobil uygulamaların bizden istediği ve her boku görebilen video çeken fotoğraf çeken bir izin.

Eğer yüklediğiniz uygulamada şu kırmızı ile işaretlediğim izin isteniyorsa kişisel gizliliğini sıfır demektir.

mobil uygulamalardaki kamera izini

Buna gerçekten dikkat edin 20 yıl sonra internet denen sikik ağ bir ifşa yığınına dönecek. Demedi demeyin.

Aşağıya da kaspersky' dan roman unuchek in bu konu hakkındaki yazısından kamera ile ilgili kısmı koyuyorum.

mobil uygulamalardaki kamera izini
    9 -1 ... 1618 lll v x 7
  2. 2.
    bütün nudelarımızı görecekler.
    3 ... onepush
  3. 3.
    Benim telefonla 2 saat ayarla ben zor fotoğraf çekiyorum amk adam birde bunu km lerce uzaktan yapıyorsa helal olsun

ayrıca sizler gibi sikko kişilerin hayatını kim merak eder aq.
    2 -2 ... pavyoncubekir
  4. 3.
    (bkz: muhittin topalak)

Cia peşinizde galiba gençler.
    3 -1 ... silgi yiyen kadin
  5. 2.
    izin verilip verilmemesi hiç bir şey ifade etmez.
    sistemi kuran kendileri.
    istedikleri gibi izler dinler analiz eder.
    uygulama izinlerine gerek duymazlar.
    yok uçtan uca şifre falan bunların hepsi hikaye palavra.
    Edward Snowden'ı takip edin izleyin, dinleyin sistemi kuran mühendis aklı takip edin.
    Edward Snowden, sadece vizyonda bir figür, sistemi belli çerçevede deşifre ediyor.
    güvenli telefon görüşmesi, ve yazışmasını sağlayan sadece bir uygulama var "telegram"
    telegram uygulama ana kodları avrupa, türkiye, nsa'da yok.
    birde facetime uygulaması, facetime farklı sermaye grubuna bağlı olduğu için, yerleşik küresel sermaye ile savaş halinde.
    3 ... goliaht
  6. 3.
    insanı paranoyak eden bilgi, ön kameraya bant yerleştiricem.
    1 ... kadin nicki almayan kadin
  7. 4.
    Bütün dünyanın ifşaları burda toplanacak, dünyayı ifşa basacak.
    -1 ... saint andre
  8. 5.
    yine dalga konusu olmuş.
    herkes espri yarışı içine girmiş.
    bu insanoğlu cidden mal.
    1 -2 ... jimmy tudeski
  9. 6.
    sms ve sd icerik izinleriyle beraber en cok korkulan ucuncu izin.
    bu konuda ozellikle google play uzerinden degil de internet sitelerinden modlu oyun apk si vs indirenler cok dikkatli olmali.

bir de indirdiginiz app in izinlerle baglantisini kurmaniz onemli. ornegin arayuzu zayif, tek fonksiyonu gecmis sinav sorulari olan bir aplikasyon kamera erisimi istiyorsa orada bir bit yenigi vardir.
    ... aleyna kirpi
  10. 7.
    Mahremim ortaya çıkarsa düşünememekteyim.

Geçmiş yıllarda yaptığımız pc ve tablet karşısındaki çılgın masturbasyonlar ovvv düşünemiyorum.

Ama bi yerde de rahatlıyorum. Biliyorim ki sadece ben değilim. Herkesin ipliği (pipisi) pazara çıkacak.
    2 ... yalnizca deli yalnizca sair