bugün

son günlerde artan dolandırıcılık.

gecen hafta eşime mesaj geliyor "iki gün içinde iptal etmezseniz üyelik 10 lira karşılığı devam edecek" diye.

adamlar nasıl beceriyorsa sözde bizden bir tıkla onay aldığını belirterek üyelik aldığımızı söylüyor. şikayet üstüne şikayet bimer telekom falan derken pazar günü aradılar ve paranızı iade edeceğiz dediler.
Üstelik dört hafta aldığımızı 40 lira vereceklerini söylediler. bize sadece bir mesaj geldi.
neyse tam gerginliği üzerimden attım derken bugün bana geldi aynı mesaj.
bu seferki insafli çıktı. beş liraymış.
iki gün önce telekom fatura kesmişti hemen baktım beş lira fark var. şuan tabi gene dellendim ama kimseye ulaşamıyorum.
internette şikayet sitelerine bakıyorum yüzlerce insan mağdur.
arkadaş nasıl olur da bu kadar basit dolandırıcılık yapabilirler.
telekoma paramizi iade et diyoruz bizlik değil diyor. ama diyoruz parayı sen aliyorsun benden eveleyip geveliyorlar lafı.
yeminle salter atmış böyle memleketin içine sicayim diye dolanip duruyorum.

iki ekmek çalsam bakkaldan aylarca hesap vermek zorunda kalacağım memlekette adamlar ayak üstü sövüşlüyor bizi ve sesini çıkaran yok üst mercilerde bu duruma.

görsel
Bir hafta kadar önce ininal kartım ile bir mobil oyun içinde satın alım yaptım. Ama hala ses soluk yok. Hangi oyun olduğunu söylemek istemiyorum hala dönüş yapabilirler belki diye ama sanmıyorum. Pis dolandırıcılar.
güncel Önemli Başlıklar