1. 1.
  son yıllarda oynadığı kötü futbolla artık bu yıl düşmeyi haketmiş klüptür.
  3 -15 ... palta
 2. 2.
  gecekondu ve anti x gibi manyak taraftar topluluğuna sahip, türkiye 1./süper ligi'nin demirbaş takımlarından. galatasaray'a 8-0 yenildikleri ve galatasaray'ın averajla şampiyon olduğu sezondan sonra ismi lekelenmiş ve bi daha da düzelememiş takımdır ayrıyetten.
  9 -8 ... redwinemania
 3. 3.
  bursaspor taraftarı ile kardeş bir taraftar kitlesine sahip futbol klübü...
  5 -1 ... ferrole
 4. 4.
  (bkz: ankaragücü nün yedi yabancıyla oynaması)
  1 -1 ... janjan
 5. 5.
  bursaspor ile dost her maçın 16. dakikasında bursaspor lehine tezahürat yaparak dostluğunu gösteren.
  başkanlarının federasyonla yakın ilişkileri sonucu el altından federasyonun gizli takımı hüvviyetini kazanmış 7. yabancı vb. olaylar sonrası akıbeti herkes tarafından merak edilen renkleri yüzünden genel antipatiye sahip bir futbol kulübü..
  3 -1 ... valheru
 6. 6.
  yaptıkları her şeyle gündeme bir anda oturmayı başaran önce 8-0lık galatasaray maçı sonra yenildikleri fenerbahçe maçını satmakla suçlanan en sonunda 7 yabancıyı da oynatmayı başaran artık düşsün dedirten kulüp.
  3 -6 ... monolith
 7. 7.
  bir maçta 8 gol yiyerek beşiktaşımı şampiyonluktan etmiş takım. (bkz: 80 lerde çocuk olmak)

  yıllardan, yollardan denizin buz gibi sularından gelen edit : yalan mı ?! *
  7 -8 ... veritaserum
 8. 8.
  devletin takımı olarak adlandırılırlar * hatta küme düştükleri sene hükümet tarafından o yıl ligden takım düşmesi kaldırılmıştır.
  -5 ... juansebastianveron
 9. 9.
  1993-1994 sezonunda Galatasary'ın şampiyon olmak için ihtiyacı olan 8 golü teşvik pirimi karşılığında ağlarına utanmadan alan ve sarı-kırmızılıların Beşiktaş'ın şampiyonluğunu çalmasına yardım eden şahsiyetsiz futbol takımıdır.
  5 -2 ... mavi
 10. 10.
  21 temmuz 2006 saat 19da werder bremen ile oynayacağı hazırlık karşılaşması eurosport tarafından naklen yayınlanan takım
  1 -1 ... city walk