bugün

Örümcek adam bu insanlardan biri olabilir(Mary Jane)...
mağaradan yeni çıkmış, gerçek dünya ile henüz tanışmış insanlardır. diğer seçenekleri düşünmek bile gereksizdir.
daha 10 yaşlarındaki facebook kullanıcılarıdır. o kadar çok video payalaşıldıki keşfetmemek mümkün değil.
yok böyle birşey diyeceğim insanlardır.muhtemelen bütün ömrü boyunca kapalı bir oda içinde yaşama ihtimalleri yüksektir. mj yi bilmeyen türk benzetmek gibi olmasın ismail ykyı da bilmiyor olması gerekir zira yaptığı o yandan çakma dansı mjden de izler taşımakta.
70lerde ve 80lerde doğmamış olandır muhtemelen başka bir açıklaması olamaz ya da cidden mağarada yaşıyordur.
öyle insanlar vardir. adamlar tanimazlar, zaten son on yildir hicbir albüm cikartmamisti.normaldir tanimayan adam olmasi. sonra müzik piyasasina hep yeni birtakim isimler lazim. devamli dönmesi gereken bir cark var. habire yeni birilerini cikartmak zorunda adamlar.

o yüzden michael biraz tozlanmisti acikcasi, üstelik o güzelim bircok sarkisini da bir sürü dj bugün radyo da "cok uzun zamandir ilk defa" caldiklarini itiraf ettiler zaten. ama tabii cok güzel sarkilar, degerlerinden gecen zaman icinde hicbir sey yitirmemisler.

yani varidr, mj öldügü icin ilk defa onun sarkilarini dinleyen adam. dün youtube´da "give into me" gibi haftalarca listebasi olmus bir sarkiyi ilk defa dinlemis fransizlara rastladim. demek ki böyleleri sadece türkiye´de yokmus.
otopsisini yapan uzmanlardır.
(bkz: micheal jackson a mj demenin dayanılmaz hafifliği)
yaşam alanları facebook'tur. kaç gündür michael jackson yiyip michael jackson kusuyoruz. hatta ben ay yürüyüşü müdür nedir onu bile yapabiliyorum artık.
facebook'da bir günde 12 kişinin birden hayran olduğunu görünce anladığım şey.*
(bkz: michael jackson a öldükten sonra mj demek)
güncel Önemli Başlıklar