1. 1.
    ne idüğü belirsiz ve aynı zamanda gözükara erkektir.

2 gün önce bir gece vakti şahit olduğum hadisedir, birkaç adım önden giden çiftin, mit, yani : milli istihbarat teşkilatı'nın duvarına yönelmesi dikkatimi çekti, merakla izlemeye devam ettim, erkek kızı tıpkı yatak odasındaymış gibi mit'in duvarına yaslayıp resmen yedi, ben ve civardaki tüm insanlar dumur vaziyette kaldı, üstelik bu durumdan bizzat kendi utananlar da oldu, şimdi bu çifte ne denir bilmem ki. acaba cami duvarına işeyen it ile, mit duvarında sevişen kopuk arasında bir bağ kurabilir miyiz?
    34 -20 ... saipsiz
    #2363483 :)
  2. 2.
    eğer ajansa ve işi icabı yapmışsa, hemen cv'mi mit'e yollattıracak kişidir. du bakim... hah...
    insankaynaklari@mit.gov.tr
    46 -7 ... redwinemania
    #2363500 :)
  3. 3.
    mit tarafından her hareketleri kayıt altına alınan heyecanlı erkektir.
    7 -2 ... arabaciarabayatasget
    #2664568 :)
  4. 4.
    (bkz: direği adeta yalayıp geçti)
    16 -4 ... sara nobetcisi
    #2664578 :)
  5. 5.
    seven(!) erkekdir.
    3 ... seytanin fisildadiklari
    #2664598 :)
  6. 6.
    (bkz: nereye yaslasaydı mahmuta mı yaslasaydı)
    duvar işte farkeder? içeriyi görebiliyorlar mı duvardan?
    tanım: sıradan erkektir. denk gelen duvara hatunu yaslamış erkektir. aslında pek de sıradan bir erkek değildir, kroluğunu yaşayan erkektir.
    6 -6 ... kevin
    #2664603 :)
  7. 7.
    artık yedi sülalesi bilinen maldır.
    10 -2 ... umberto da silva junior
    #2664613 :)
  8. 8.
    mit'in de en kısa zamanda yalayacağı aşıklardır.
    (bkz: kontrespiyonaj)
    8 ... tuzluksuz hiyara kosan
    #3060098 :)
  9. 9.
    adeta yalayan erkektir. adeta...
    10 -2 ... karga
    #3060102 :)
  10. 10.
    mit'in duvarına yaslayıp yalamasa olay olmayacak erkektir. aslında başbakanlığın duvarına da yaslayıp yalayabilirdi ya da çankaya köşkü'nün. ancak mit'in duvarına yaslayıp yalaması işin arkasında dış güçlerin olduğunu düşündürmüştür. belki de mit'in duvarına yaslayıp yalaması; mite'e saygı duymadığının ya da o duvarın yaslayıp yalamaktan başka bir işe yaramadığını düşdündüğünün kanıtıdır. tutuklanması ve sorgulanması caizdir.
    6 -1 ... ramorin
    #3060112 :)