1. 1.
    (bkz: gözleri kayak şeklinde kızgın surat)

"Ekrem imamoğlu gündeme gelmek için mazotla çalışan müzelerin giriş ücretlerine %50 zam yaptı." başlığı ile paylaşılmış, hayli ilgi çektiği gibi 4 bin beğeni almış.

ama ben beyenmedim açıkçası! yine her zamanki gibi basit, sığ, yaban sağcı mizahına örnek yane. neymiş efandım ışıklı başkanımız müze giriş ücretlerine yüzde 50 zam yabmış!

yabmışsa yabmış ayol, hem ayrıcana "müze giriş ücretlerine yüzde 50 zam yapmayacağız" diye bir vaatte mi bulundu ışıklı başkanımız, bulunmadı! "ulaşımda zam deyil indirim yapıceğiz" dedi.

pislikler, yılanlar, at y*raklarıııı!!!! dünde "zamkolik ekram" demişlerdi başkanımıza, unuttuk sanmayın! yargılanacaksınız ayol, yargılanacaksınız! hoff!!!

https://i.hizliresim.com/172WVb.png
    6 -11 ... iyesta sert
  2. 2.
    misvak mizah dergisinin zam man karikatürü
    2 -1 ... adamman
  3. 3.
    Bu koduğumun paçavra dergisi AKP iktidarı sonrası ne b** yiyecek çok merak ediyorum..
    8 -2 ... tayber dogan
  4. 4.
    12 yıldır superman'e özenip donunu taytının üstüne giyerek kendini süper kahraman zanneden amerikalı gençlerin balkon ve teraslardan atlamasına engel olmaya çalışan bir özel danışmanlık şirketinde kriptonit sorumlusu olarak çalışmaktayım. buna benzer tırışka ve kelime oyunlu cin esprimisiyi en son seksenlerin mizah dergilerinde ve gazman'da görmüştüm. allah kimseyi iq ve mizahşörlük eksikliğiyle sınamasın. amin.
    7 -4 ... saviem
  5. 5.

her yanı ayrı laik, seküler, atatürkçü kokan bir adam, bu kokudan oluşan kalkanıyla insanları hipnotize ettiği için konular ciddi olsa bile görmezden gelinecek olan gerçeklerdir.
    6 -2 ... feranor
  6. 6.
    şu benzindeki ötv artışına ne diyorsunuz mesela? ya yılbaşından sonra fahiş derecede artırılan trafik ceza ve vergilerine? domates 6 lira olmuş ondanda haberiniz yoktur sizin muhakkak. gerçi biz kaç tane yüzünüz olduğunu unuttuk ama yine de ikiyüzlüsünüz diyelim.
    2 -2 ... abaninaltindakisopa
  7. 7.
    yalandan mümin mizahı bu kadar oluyor tabii.
    2 -1 ... clark dufresne
  8. 8.
    Pelerin giyip. Milletin zamina zam koyan süper kahramxcwerdg
    5 -1 ... ayk73
  9. 9.
    Sanki müzeye gidiyorsunuz kardeşim müzeye zaten CHP’liler gidiyor. Sizlik bir şey yok bu zamda.
    1 -2 ... bolivya devlet radyosu
  10. 10.
    Sadece imamoğlu’nun zamlarını eleştirirken biraz utanın diyeceğiz ama utanma diye bir duyguya sahip değilsiniz.
    2 ... mavi huydur bizde