1. 1.
    hoş olmuş. beğendim.

yolda bir kadını yumruklayan hakan dündar polis eşliğinde sağlık kontrolüne götürülüyor, doktor ise ' biz hayvanlara bakmıyoruz, veterinere götürün' şeklinde tepki gösteriyor.

fakat benim ilgimi çeken bu karikatür değil, paylaşım altına yapılan bir yorum. gerçekten cuk olmuş.

tebrikler.
    misvak mizah dergisinin hakan dündar karikatürü
    5 -5 ... frktmz krds frktmz
  2. 2.
    herkesin kınaması gereken bir konuyu çizmişler. güzel. yalnız bu arkadaşların mini etekli kıza tekme atıldığında çizdikleri bir karikatür var mı acaba? yoksa hassasiyetleri sadece türbanlı kadınlar için mi geçerli?

burdan kimse şiddet gibi herkesin hemfikir olması gereken bir mevzuda sidik yarıştırıldığı sonucu çıkarmasın. çünkü ideolojisine göre mağdur seçip koruma çağında yaşıyoruz. bahsettiğim bu mide bulandırıcı durum.
    11 -3 ... nadia nadia
  3. 3.
    ben mi yanlış açtım başlığı yoksa, siz okuduğunuzu anlamakta zorlanıyor musunuz?

burada konu, misvak dergisinin başka bir konu hakkında karikatür yayınlayıp yayınlamadığı değil.

bir kadına saldıran hayvanın ti'ye alınması.

neymiş; mini etkeli kız tekmelendiğinde bunun için karikatür yayınlamışlar mı?

olaya sizin mantığınızdan bakarsak eğer; "neden stk'lar, kadın örgütleri, kadın hakları savunucuları yumruklanan bu kadın için kılını kıpırdatmıyor, neden tepki göstermiyor" diyeyim bende bu başlık altında.

uykusuz, penguen gibi mizah dergileri misvak şeklinde bu konu hakkında karikatür yayınlamıyor diye de sorayım o zaman?

mantıklı olur mu olmaz tabi. çünkü, üstte de dediğim gibi burada konu, misvak' ın mini etekli kız hakkında karikatür yayınlayıp, yayınlamadığı değil.

magandanın birini ti'ye alması. buda sizin istemediğiniz bir şey, bundan sebep siz de zanlıya sahip çıkma içgüdüsüyle bir bilinç altı kusması yaşamışsınız bence.

tanım: altına yapılan yorum güldürmüştür.
    2 -3 ... frktmz krds frktmz
  4. 4.
    neden başörtülü kiz diye tanimlamislar? sikilmadilar mi artik bu ayrimdan? sanki başörtüsü var diye yumruk atmis?
    üzerine vura vura insanları sortlu etekli ciplak giyinik başörtülü diye ayristirmak neden?
    ... derisik asit