1. 1.
    (bkz: gözleri kit şeklinde kızgın surat)

başlığın tam hali, "misvak mizah'ın kitlerin parasını atatürk ödedi iddiası yalan çıktı karikatürü" şeklindedir sevgili kit severler.

yine her zamanki gibi basit, sığ, yaban sağcı mizahına örnek oluşturmuş karikatürdür nonoşlar. beyenmedim açıkçası, koskoca çin hükümeti yalan mı söylüyor ayol?

neymiş efandım, atamız kit parası felan ödememiş miş, chp nin imf den aldığı borçları reyis ödemiş felan filan! ah misfuck ah, yine çaktın ayol, yine çaktın!

misvak kitlerin parasını atatürk ödedi karikatürü
    15 -32 ... iyesta sert
  2. 2.
    ilahi misvak bey yine s*çmaktan altımıza güldürdünüz.
    13 -1 ... compaysegundo
  3. 3.
    Tabi canım reis cebinden ödedi.
    Orasını bilmiyorsan gel benim buramda bişey var onu bilirsin bence. .
    5 ... vigilante8
  4. 5.
    Bu sefer sanki ak tiplerle dalga geçmişler gibi geldi. Çay, harita, televizyon atlet ve reis süpergüç olacuk.
    5 ... jodalton
  5. 5.
    Chp nin imf den öde öde bitirilemeyecek kadar borç aldığını da böylece öğrenmiş olduk.

Imf nin kuruluşu 1944. Chp 1950 ye kadar nasıl bir borç almış ki reis 20 senedir ödüyormuş acaba.

işte bunlar hep gerizekalı ve zırcahil turnusolü.
    11 -3 ... flat head
  6. 6.
    Cidden bir şey soracam misvak severler size.

Bazen yurtdışında bazı karikatürlerde Türkiye nin yarısını bölüyorlar terör devleti varmış gibi lanse ediyorlar ve çok kızıyoruz değil mi hepimiz?

Peki o duvardaki türkiye haritasına ne demeli?
    Aynısını niye biz yapıyoruz? Ne farkımız kalıyor onlardan?
    3 ... kralina catarim belaya batarim
  7. 7.
    Vay be. Duvardaki haritaya dikkat ettimde misak ı milliyi falan hep almış içine.

Yine ince görmüş, bir adet karikatür.
    4 -5 ... tea man
  8. 8.
    Lafı koymuş misvak. Harita birilerini rahatsız etmiş bile.
    5 -9 ... desifreleyici
  9. 9.
    duvar dikkatinizi cektimi duvarda allah yaziyo bide turkiye haritasi, kuzey ve orta irakla kuzey dogu suriye tabiki kibrista turkiye sinirlari icinde
    1 ... oolalala
  10. 10.
    CHP ne zaman imf den borç almış amını ızdırabını siktiklerim.

O borcu yancı mhpye sorun.
    10 -1 ... karton toplayan cocuk