1. 1.
    taş kafa kamalistleri ters köşe yapacak nitelikte bir çalışma olmuş. celal şengör ve üstad kadir mısıroğlu'nu, 'sizin akıllınız kendi bokunu yerken, bizim delimiz amerika'nın yıkılacağı tarihi söylüyordu' başlığı ile resmetmişler.

söz sizde sevgili taş kafa kamalistler. merak ediyorum nasıl kıvıracaksınız. bir yanda 'abd 2020 yılında yıkılma sürecine girecek' diyen, sizin 'deli' olmakla itham ettiğiniz üstad kadir mısıroğlu.

diğer yanda, 'emrinizdeyiz' diye hitap ettiğiniz 'kendi dışkımı yedim' diyen celal şengör. dediğim gibi nasıl kıvıracağınızı gerçekten merak ediyorum. zira, kıvıracak hiçbir yanınız yok. olaylar, söylemler buz gibi gerçek!

misvak kadir mısıroğlu celal şengör karikatürü
    17 -38 ... iyesta sert
  2. 2.
    sizin deliniz bir vatan haini ve şuan o boklar gibi toprak altında çürüyor.

edit: ayrıca sizin delinizden daha akıllı olduğumu 3 saniyede 3 kelimeyle ispat ediyorum.

amerika 2020'de yıkılmayacak.
    23 -13 ... serdarsl06
  3. 3.
    ahahaha asrın kapağı.
    11 -16 ... telefoncu ekrem ii
  4. 4.
    arkadaşım, bırak şimdi ahirette ya da toprak altında kimin ne halde olduğu konusunda fikir yürütme goygoyunu. olaya gel, konuyu saptırma. şu bahsedilenler gerçek mi değil mi, ona odaklan?
    5 -13 ... iyesta sert
  5. 5.
    Bak bu sefer iyi tutturmuş.
    6 -8 ... kafakoparanus reis
  6. 6.
    80 ihtilalinin etkileri geçtiğinden beri sikini sallayan abd günü gelince yıkılacak diye artislik yapıyor. Marifet mi yani bu?
    6 ... flat head
  7. 7.
    Malum püsküllü mısırın deli olduğunu kendilerinin de kabul ettiğini görmüş olduk.
    9 -1 ... kerox
  8. 8.
    iste bütun mesele bu.sizin ve bizim kelimeleri.
    3 ... atlant isten gelenadam
  9. 9.
    celal şengör'ün sahip olduğu bilginin binde birine sahip olmayan tipler toplanmış adamı eleştiyor.
    adam merak etmiş yemiş, bana sorsan bende yemem ama merak işte.
    mısıroğluna gelince atatürk'ün ruhuyla konuştuğunu iddaa eden, koskoca Shakespeare'e ''aslında onun ismi şeyh ispir'dir ve müslümandır '' diyen bir adama ne dememizi bekliyorsunuz ?
    10 -5 ... leylaklar soldu sen gidende
  10. 10.
    bu yıl mı yıkılacakmış amerika? yıkılırsa sarayın beşli müteahhit çetesine köprü geçiş garantileri nasıl ödenecek? anlaşmalar hep dolar üzerine, hem 25 yıllık. ileride bir ihtilaf doğsa gidilecek mahkeme ingiltere mahkemeleri.

31 aralık 2020'de bu başlık canlandırılacak, bakalım yıkılmış mı yıkılmamış mı olacak.
    4 ... ben de yazdim