bugün

türkiye'yi dünya kamuoyunda sıkıntıya sokacak karikatürdür.
https://pbs.twimg.com/media/CnZdS3OUkAE7yNF.jpg

bu nedir yahu?
bir de "ışid'le mücadele ediyoruz" dersiniz amk.

not: arkadaki bayraklar el nusra ve ahraruş şam örgütlerinin bayrağıymış. zihniyet aynı değil mi nasılsa, ha ışid, ha bunlar. ne farkı var?
Terör örgütü övmek ve propagandası yapmaktan dolayı işlem yapılması gerekmiyor mu?
çoğu müslümanın hoşuna giden karikatür.

ahlaksızcadır.
dindarların teröre sempati duyduğunu gösterir.
Misvak çöpü, her zamanki gibi tiksindiren dünya görüşünü ortaya koymuştur.
işid palazlandıran partinin yayın organlarından birinden ne beklersin ki?

işid son 1 yılda türkiye'de 9 kanlı terör saldırısı gerçekleştirdi. Ölen Yüzlerce sivil türk'ün kanları misvak çalışanları gibi akp'ye oy veren ak çomarların elindedir.

Patlayarak geberin.
işid'i değil nusra ve ahrar'ı öven karikatür.nusra ve ahrar'ın işidle ne alakası var biri kör testereyle biri elektrikli testereyle kesiyor kafaları,öğrenin bunları pis solcular.
işte müslümanlığı ve müslümanları dünyaya kötü gösterenler asıl bunlar.

bunlar istiyor ki türkiye'deki herkes bu karikatürdeki iki it gibi giyinsin, sakal bıraksın vs.
Arkadaş adamları reklam etmeyin ettikçe daha da azıyorlar.
selefi oldukları için hoşlarına gitmiştir. sonuçta onlar da ehli sünnetçi. terörist terörist takılırlar. sanki akp nin terörü desteklediğini bilmiyoruz.

ya bırakın. bu insanlar bunu yapınca kim bakıp aa çok şaşırdım diyor? kimse demiyor. herkes biliyor çünkü kimin ne mal olduğunu.

islami terör bitmiyorsa aha böyle ikiyüzlü pezevenkler yüzünden bitmiyor. burada ışid e sempati besler gider ışid başlığı altında ama gerçek islam bu değil yaz.

ağır götsünüz.
Bilinen gerçeğin karikatürize edilmiş hali.
Bizim dindarların bu kafaya doğru evrildiğinin kanıtıdır. Türkiye bunlara kalmasın diye 28 şubat gerçekleştirilmişti. Ama maalesef sayıları bi hayli artarak ortalık bunlara kaldı.
ya allah size gun yuzu gostermesin gercekten; sizin gibi insanliktan cikmis damarsizlar yuzunden edirne disinda dinimizi soylemeye utanir hale geldik. diri diri yandiginizi gormek istiyorum siz ve sizin gibilerin. ben de sosyopata bagladim bu yavsaklar yuzunden.
Unutmadık.
işte misvakın o rezaleti;

(img:#1281529)
bir karikatür daha beklemekteyiz kendilerinden, evet.
Orospu çocukluğudur. Işid sempatizanı ırkçılar vardı hatta bir ara.. Işid türkmenleri katlediyor, ışid terör örgütüdür dediğimizde gülüyorlardı. Belki de hala gülüyorlardır orospu çocukları.
ışid destekçisi olduklarını gün gibi ortaya koymaktadır.

Deveye sormuşlar "neren eğri?" diye.
"Nerem dogru ki?" diye yanıtlamış.
işte Misvakın ve yandaşlığını yaptığı zihniyetin özeti.
kafirlerden petrol kuyularını temizliyor arkadaşlar. sonra petrolü satıp dolar tasarruf ediyorlar. o dolarları bozdursalar ekonomi düzelir aslında.

ağzını tuvalet fırçasıyla fırçalayanların dergisinde yayınlanan karikatürdür.
Türkiye'nin bir sorununu dile getiren karikatür.

Herkes sonunu düşünmeden bir şeyler söyleyebiliyor, yazıp cizebiliyor. Demiyor kız hiç yahu bu benim başımı agritir sonra. Agritmiyor çünkü, öyle bir caydırıcı sistemimiz yok.

Herkes ak olana kara diyebiliyor, sonraki gün ona ak dediğinde De unutuluyor.

Bu kadar basit olmamalı. insanlar sözlerinin gidecekleri yeri ölçüp tartıp öyle konuşmalı. Yoksa terörist sevici böyle kişilerin yanına yaptıkları kâr kalır.
pislik islamcı zihniyetin komedi yapmaya çalışması da ayrı bir pislik oluyor. bunlardan karikatürcü, sanatçı falan olmaz zaten.
acilen kapatılması ve sahipleri hakkında tahkikat başlatılması gereken müsvettedir.