1. 1.
  Şimdi birincisi kadının atatürk ilah değildir gibi bir ifadesi yok. Dün ömer turan akşama kadar paylaştı ifadesini. Bu siyasal islamcı çomarların kurgusu ve ajitesi. Hayır bir de neyi kime ajite ediyorsun ki. Husumet isteyen, gerginlikten beslenen bir grup moronun işi işte.

  Ikincisi kadın provakatörlük yapmış, fakat bu ceza almasını gerektirir mi, bence gerektirmez.

  Üçüncüsü ve bence en önemlisi burası islam ülkesi falan değil. Isteyen allah'a, isteyen aya, isteyen puta tapar.

  Dördüncüsü tabi beni hiç ilgilendirmez de bu kadinin okulda ve hatta dısarıda falan ne işi var. Islamda bunun yeri var mi? Hani o muthiş islam alimlerinin içinde (1400 yılda 10 tane falan) hiç kadin var mi kı bu okula falan gidiyor?
  8 -1 ... gaspirali
 2. 2.
  akp li bakanın biri 'tayyip erdogan allah'ın bütün vasıflarını üzerinde toplamıştır' dediği zaman, kabe maketinden pasta yapıldığı zaman, bu mizah yaptığını zanneden mercimek beyinliler, niye bu olayları eleştiren karikatür yapmamışlardı?. he götleri mi yemedi? atatürk için böyle sözler söylendi mi? ilah diyen oldu mu? bunların beynini kuşa taksan, kuş ters uçar amk. böyle yalaya yalaya beyinleri yalama olmuş mizah özürlü yavşak bunlar.
  not. bunların dedeleri atatürk heykellerine saldıran ' ticani' lerdir. heykeli put saydıkları için, atatürk düşmanlığını da heykel düşmanlığıyla harman edip irtica ideolojilerini her vakit kusmaktadırlar.
  8 -1 ... kurtkedisi
 3. 3.
  Rahibe kilikli karinin düsünme kapasitesi olsa zaten gidip bunlari söylemezdi.
  Düsünce suçu islemis gibi gösterilmis burada ama öyle bir düsünce olamaz.
  1 -1 ... karton toplayan cocuk
 4. 4.
  Bok gibi olmuş sözde karikatür.
  3 -3 ... saban filmindeki gulyabani
 5. 5.
  Lailaheillallah yazmışlar.

  Desenize ilk kez misvak dergisinin bir sayısıyla götümüzü silmiycez.
  2 ... yok herif
 6. 6.
  iyi ve kötü, doğru ya da yanlış, beğenin veya beğenmeyin (yemek bu lan, duyduğum da en çok nerem ile güleyim dediğim söz) Türkiye de bir kanun-hukuk var mı?
  Var.

  Bu kanuna göre halkın dini duygularını aşağılamak vb diye bir ceza var mı?
  Var, örneğin; Fazıl say için verilen ceza veya başka cezalar.

  O zaman bu Yahudi ve Hıristiyan giysileri içinde olan, dini kendi tekelinde gören bu kara çarşaflı yobaza yapılan tutuklama için neden haksız diyorsunuz?
  Fazıl say neden ceza aldıysa bu kâfir de aynı kanun ile yargılanmalıdır.
  Ama tutuklanma dine hakaret olarak olmalıydı.

  Buna neden kâfir dedim?
  Hıristiyan Yahudi giysileri içinde olduğu için değil (ki öyledir, burada onlarca bakınız verebilirim. islâm da örtünme vardır, giyim yoktur. Unutmadan örtünme ile giyim aynı anlam mana ifade etmez. islâm olarak dinın bir giysi bir forma bir talimatı (şu şekilde böyle tarz bu stil bu renk diye kesin hüküm olarak) yoktur. Giysiyi din göstergesi temsil aracı ifade olarak resmi gayri resmi olarak kişiler kurumlar kullanamaz. Buna diyanet işleri başkanı da sokak da sıradan vatandaş da cami de namaz kıldıran da dahildir. islâm da din adamı ve şekil olarak böyle giyinme vb kriterler sınıflar yoktur.
  Din, kişinin ve yaratıcı arasında olup aracı kişi kurum ve bu aracılığın getirdiği sınıf makam mevki ayrıcalığı olmadan varolan bir olgudur) bunun için elinde Kur'an olup islam dinine inandım diyerek bir giysi bir makam ile tarif edilmiş yapı düşünce anlayış dışında herkesi islam dışı gören kendini kendi gibileri sadece islâm gören anlayış için kâfir denilmiştir.
  Elin de incil veya Tevrat olana kâfir denmez.
  Hatta; ateist olan birine bile kâfir diyemeyiz.

  Bir insan kâfir olması için ilk önce lailaheillah demeli ve sonra:
  Maide 77: de ki "ey kitap ehli! Hak'kın dışına çıkarak dininiz de aşırıya gitmeyin. Daha önce de sapmış birçoklarını da saptırmış ve dümdüz yoldan da sapmış bir milletin arzu ve keyiflerine uymayın.

  Kalem-36 37: Size ne oluyor, nasıl hüküm veriyorsunuz? Yoksa size ait bir kitabınız var da bu batıl hükümleri ondan mı okuyorsunuz?

  Hucurat 16: de ki; dininizi Allah'a mı öğretiyorsunuz?

  Zümer 3: iyi bilin ki halis din yalnızca Allah'ındır. Onu bırakıp başka dostlar edinenler "biz onlara sadece bizi Allah'a daha çok yaklaştırsın diye ibadet ediyoruz" diyorlar. Şüphesiz Allah, ayrılığa düştükleri şeyler konusunda aralarında hüküm verecektir. Şüphesiz Allah, yalancı nankör olanları doğru yola iletmez.

  Bakara 79: yazıklar olsun o kişilere ki, kitabı kendi elleriyle yazarlar sonra basit bir karşılık ile alsınlar diye "işte bu Allah katındandır" derler. Vay haline onların, ellerinin yazdıkları yüzünden! Vay haline onların, kazanıp durdukları yüzünden!

  Evet, sonra da lailaheillah dedikten sonra bu ayetlerde belirtilen lanet ve kızgınlığa neden olmaktır kâfir olmak.
  böyle yüzlerce ayet var Kur'an da ve bu ayetlere bakarak Türkiye de cemaat tarikat kara çarşaf türban ekseninde bu güruhun din anlayışını Kur'an "kâfirlik" olarak tarif ediyor.

  Aynı zamanda bu kâfirler kendisi gibi inanmayanlar için kâfir diyor. Bunu yadırgamıyorum ki, bu durum insanların din algısının yansımasıdır.
  Bu kâfirler Kendilerinin cemaat tarikat siyaset din adamlarına sergilediği putlaştırmayı karşı tarafa iftira aracı olarak kullanıyor olması da tam bir ironi.

  Aslında bu kâfirler asıl kötülüğü akp ve Erdoğan'a yapıyor.
  Goebbels tarafından kullanılan ve hâlâ kullanılan ters propaganda taktiğini akp Erdoğan muhalifi olan biri bile istese bu kadar başarılı uygulayamaz.

  misvak dergisinin ilah atatürk karikatürü

  Sosyal medya da paylaşılan bu vb paylaşımların artması, bu rezaleti gündemde tutmak ve devamlı hatırlatmak için bu kâfirlerin mutlaka akp Erdoğan düşmanı olması gerekir.
  Öyle ya, din gibi hassas bir konuda bir siyasi kişiliğe tanrı muamelesini yapmak için o kişiye düşman olmak gerekir. Hele ki şu seçim kriz ortamında...
  Akp ve Erdoğan etrafında bir tane akıllı adam yok mu?
  Mutlaka vardır, misvak dergisi ve kara çarşaflı bu tip konuştuğunun nereye gittiğini ne anlama geldiğini bilmeyen kâfirlerin kulağını umarım çekerler.

  Unutmayınız, düşmanımız akıllı ise; savunma mekanizmaları gereği istemsiz bile olsa biz daha akıllı oluruz.
  Dostlarımız aptal ise insan doğası gereği grup içinde bizim de zeka seviyemiz düşer.
  ... thebiggraywolf
 7. 7.
  Atatürk´e hindistanda bile ilah demiyorlar.
  ... aliraci