bugün

(img:#1338316)
görsel
görsel
görsel
görsel

her karikatürde içlerindeki pisliği resmetmişler adeta.
olum sizin yöneticilerinizden tutun da medyanıza kadar evet dedirmek için hiç mi argümanınız yok lan!!!
yazık sizi okuyup beyni yıkanan insanlara...
inadına hayır lan teröristte deseniz, kafir de, şeytan da....
sizin zeka düzeyinizi skimmm.
Pkk çıkıp biz referandumda evet diyoruz derse ne bok yiyecek amk salakları?
Cuk diye yerine oturmuştur.
son karikatürdeki emojilerden sonuncusunun ne anlama geldiğini bir anlatabilir mi? çok yüksek iq gerektirdiğinden anlayamadım herhalde.
Tiksindiren resmediş şeklidir.

Ulan o kadar midesi sağlam insanımdır. Düşünün, ben bile tiksindim. Gerçi böylesine bir nefret de ancak onlara yakışır. Kalplerinde ve kafalarında sevgi, saygı, özgürlük, adalet benzeri şeylere yer yok ki.

Aman ya, artık sikimde değiller açıkçası.
Simdi bunlara kufur etsek kufur etti oluruz.
Nefret soyleminden dolayı dava açılması gerekir, ama adalet sistemi işte naparsan....
Alenen iftira sayılabilecek halkı yanlış düşüncelere sevk edebilecek karikatürler. Karikatür de iletişim şekli bi yerde. Kesinlikle ceza almalılar. Zekadan yoksun ucubeler.
"pkk sandıktan evet çıkmasını istese evet der mi, evet propagandası yapar mı aq?" gibi basit bir soruyu bile kendi küçük beyninin içinde üretip cevaplamaktan aciz bireylerin hazırladığı ve akköpeklerin de alkışladığı karikatür şeysi...
Ha ha ha ulan nasıl bir mizah ama. Gülmekten öldüm yahu. Ha ha ha..
misvak gibi bir tuvalet kağıdı neden gündem olur hiç anlamıyorum.
bırakalım kendi pisliklerinde boğulsunlar.
utanmazlar bir de ramiz ustayı kullanmışlar. hayatta olsa yüzlerine tükürürdü arsızların.
Hayata domalarak bakmanın sonucu bunlar.
yalnız, dağdaki çobanla oyumuz bir diyen beyefendinin de sinsi bakışları da gözümden kaçmadı hani.. fikriniz neyse zikriniz de o tabi değil mi, gibtimin çomarları sizi..
solcuları kudurtmuştur.

harika bir çalışma olmuş ellerine sağlık. umarım akıllanırlar da vatanları için ilk defa doğru bir şey yaparlar. allah hepinizi ıslah etsin.
Her anlamda bu denli başarısız, vizyonu bu denli düşük, teknik anlamda yerle yeksan çizimlere sahip bu zavallı dergiyi ciddiye alıp yanıt vermek bir lütuf olsa da, resmediş şekli kendi gibi zavallı, ilkokul çocuğu vizyonu ve algısıdır denilebilir.
Beğenmedim...
Gülmedim....
Biri beni gıdıklasın!!
"ya da"'yi bile birlesik yazan bir dergiden cok zekice elestiriler beklemek basli basina hata zaten.
misvak dergisinin mizah seviyesi ancak bok çukuru kadardır.
pkk ile osloda masaya otur
şehide kelle de
şehit babasına densiz de
şehit kardeşinin acısıyla hükümeti eleştirdi diye albay abisini fetocu diye askeriyeden at atılan asker ağabey fetoda ifadeye bile çağırlmadı

sonra böyle bi kitleyle bir ol anayasaya başka sebeplerden ötürü hayır diyenleri pkk hayır diyor diye aynıı kefeye koy

bu orospu çocuğu organizasyon ayağını denk alsın analarından doğduklarına pişman ederiz onları bizim sabrımızı taşırmayın şerefsiz evlatları.
Yeter amına koyim ya, bıktım şu iki yüzlü siyasetinizden, mağdur edebiyatınızdan, bir kesimi vatan haini ilan etmenizden, hayır çıkarsa bu ülke bölünür diyen yalakalardan. Vermiyorum ulan. Verenin amına koyayım.
Sağcı mizahı denen gerçeği bir daha gözler önüne sermiştir.

olmamış güzel kardeşim.
Daha hala kafir ilan etmemişler mi dedirten şekildir.
Not: şeytan hayır dediği için lanetlendi ve cennetten kovuldu ya.
Halkı kin ve nefrete teşvik etme suçunu öyle barbaros şansal'ınki gibi yalandan değil açık açık işlemektir.
Adamlar mizah yapmaya çalışıyor sorun ne.
Sırf hayır diyeceğim için vatan haini olduğumu iddia eden pek saygı değer çomar evladı çomar, şu zamana kadar vatana ne fayda sağladı anlatsın lütfen?
Ki Aramızdaki farkı tartabileyim.

Bağnazlıktan öteye gitmeyen, sığ düşünceleriniz bıktı usandırdı artık.
Adamlar mizah yapmaya çalışmıyor ( ki yapamıyorlar alakaları yok).

Adamlar iktidar yalayıcısı olmaya çalışıyor.

Adamlar toplumun yarısına terörist diyor.

Adamlar toplumu ayrıştırıyor.

Eşi benzeri var mıdır yaa bir karikatür dergisinin iktidar yanlısı olması. Karikatür dergisi muhaliftir ,eleştirir.
Mizahını eleştirinin gücünden alır.
güncel Önemli Başlıklar