1. 520.
    Yahu bu (yersen) karikatürse bu adamınkiler ne? (bkz: özer aydoğan)

Yani karikatür çizerlerine hakaret değil mi bu?
    1 -1 ... wizzy respect for the kobe
  2. 521.
    Sofikatür ve sumak gibi boktan mizah yapan dergi.
    1 -1 ... vexillarius of theodopolis
  3. 522.
    bunlarda onur haysiyet kalmamış insanlıkları bitmiş uğraştıkları şeye bak o o arkadaki şeytan ta kendileri ki şeytan bile bu durumda kötülük yapmamayı yeğler .

utanmazlar , iki dakika evvel yazdım çapa tıp fakültesi hastanesinde üç profesör dr. hekim yaşamını yitirmiş bu insanlar büyük olasılıkla yaşlı hocalar ama önlüklerini giyip bile bile bir insanı kurtarma uğrana ölüme yürümüşler yaşamın yitiren doktorlarda varmış.( bizde okuduklarımızı yazıyoruz)

koskoca yaşını başını almış biriyim inanın ağlamaya çalıştım ağlayamadım ama bu şeref yoksunları utanmazlar hala pislik kusmakla meşguller bunların dini falan yok bunlar allah,peygamber ,din her şeyi çıkarları için kullanırlar ,allah belanızı versin ..
    ulan otobüse dolan siz fotoğraflar çıktı meydana rezil oldular ama utanma ar haya kalmayınca böyle.

insanlar acı içinde bu puştlar insanlarla alay ediyorlar.

ekrem imamoğlu ne yapmış bütün iett otobüslerinde koltuklara kırmızı zemine sarı-siyah yazılı iki kişi yan yana oturmasın diye uyarı aşılmış araçlar sürekli dezenfekte ediliyor seferler ayı rutinde devam ediyor ama bu haysiyet yoksunları insanlar ölsün prim yapalım peşinde.

ben komünistim düzene karşı insanım akp denilen şeyi sevmem ama daha ilk günden devleti , hükümeti dinleyin emirlere uyun diyen biriyim eleştiri hakkımı saklı tutarak ,bu salgın ne depreme ne yangına benzer ne sele ,halada diyorum eleştiri yapsa da hükümet ne derse yapın devlet memurunu dinleyin yardımcı olun.

polisi sevmem ama bugün polislere tek laf etmeyin bağırsa çağırsa da yüzlerine gülün yardımcı olun onlarda ölümle burun buruna öyle böyle değil ,sokağa adım attığımızda ölüm yanımızda .
    ışid,el-nusra,el-kaide -taliban'da gördük bu pisliklerin yüzünü ama doymamışlar kötülüğe hala itlik peşindeler.

allah bin kere belanızı versin ,utanın ulan günlerdir bir otobüs goy goy'u ki ar haya ....????????????
    ... baris hemen simdi