bugün

başlıktan da anlaşılacağı üzere, dün türbanlı kardeşlerimize saldıran kemalisti konu edinmiş, tüm olup biteni tek bir kare ile özetlemişler.

ben gerçekten de başarılı buldum!

sırf başörtülü diye saldırıya uğrayan kadınların tepkisiz kalışını, bu kadınlara saldıran yaratığı şeytan olarak nitelemeleri, etrafta bu olayı adeta bir sığır gibi izleyip tepkisiz kalanları öküz olarak betimlemeleri cuk olmuş.

yani bu kezde turnayı gözünden vurmuş, hizlerimize tercüman olmuşlar. teşekkürler arkadaşlar, elinize, emeğinize, yüreğinize sağlık! başarılarınızın devamını diliyorum!

(img:#1934320)
kişileri boynuza sokan karikatürdür. *
Karikatür, hiciv sanatının mizah ile harmanlanmış halidir.

Biri misvaktaki çizer arkadaşlara öğretsin şunu.
videodaki görüntülerde temas yok.
her zamanki gibi yalan dolan.
Normalde yalakalık yapmıyormuş gibi bu sefer başarılı bulmuş.

Lan sen bir akp’li sıçsa bokuna methiyeler düzüyorsun zaten...
buldunuz bir dipsiz göl suyunu kurutup dibinde hazine arıyorsunuz. hayırlısı bakalım biraz daha sömürün dini.
akp 2000'lerin başında samanyolu tv'nin her hafta bitmek bilmeyen "başörtüsüz gelin, başörtülü kayınvalidesini itekliyor", "imansız albay imanlı yüzbaşıyı ezikliyor" vesaire vesaire beyin yıkama dizileriyle iktidara gelmişti. şimdi giderken yine aynı yollara sarılıyor ama geçti o iş.
saldırı sortluya yapılırsa müebbet alsın saldırgan.

tesettürse konu sizifren bunlar ellemeyin deli.

hep beraber algı diyede bağırırız bisey olmaz.
Manyağın biri yolda önüne gelene saldırmış, insanlar bunu illa da dinle bağdaştırıyorlar. Kafası yerinde mi o tipin bi düşünün yani.
En ufak bir zeka kırıntısı, yetenek, espri yok. Beceremiyorsunuz mizahi, agaclara aciyorum.
Tesettürlü kadını masum gibi, ezilen gibi göstermiş ki bu çomarlara göre bu böyledir, bu kadın her haltı yiyorsa ama başında örtü varsa o kadın imanlıdır falan pişman yersen tabii...

Sözde kemalist olduğu iddia edilen kadın şeytan olarak resmedilmiş ki bu zihniyete göre başı açık olan her kadın -bunlarla samimiyeti olanlar hariç- din düşmanıdır, kemalisttir.

Öküz olarak resmedilenler de olaya kayıtsız bir şekilde bakan ki vatandaşlar. Güya öküzün trene baktığı gibi baktılar demeye çalışıyor.

Yolda yürüyorsun, tam karşıdan gelen iki kapalı kıza ortada hiçbir sebep yokken saldırıyorsun ve bunu tam yüksek çözünürlüklü bir güvenlik kamerasının tam önünde yapıyorsun. Kapalı kızlar saldırı gerçekleştikten sonra tepki vermek yerine duruyorlar. Kız sanki rüzgardan başı açılmış da onu düzeltiyormuş gibi rahat ve sakin.

Etraftaki halk da haklı olarak neler döndüğün habersiz öküz gibi bakıyor.
Gene yanlış çizmiş kamil, onlar koyun olmalıydı. Çünkü gerçekten sadece koyunlar ve çomarlar ses çıkarmaz.
güncel Önemli Başlıklar