1. 1.
    (bkz: gözleri heykel şeklinde kızgın surat)

hooofff!!! az önce düştü ana sayfama, yine her zamanki gibi sığ, yaban, vasat sağcı mizahına örnek bir karikatür çizmişler nonoşlar! beyenmedim açıkçası, anında kızgın surat koydum.

pislikler, akıllarınca millet irtifakına tepki koymuşlar, yılanlar! neymiş efandım, ışıklı başkanımız imamoğlu muz lan birlikte canan kaptancıoğlu, kemal kılıçlaroğlu, temel bılekmollaoğlu (hepsi oğlu ayol) tiyatro izliyorlarmış!

diyer ışıklı başkanımız slho'nun oyununu!

o sırada saanedeki terörist "apo nun heykelini dikeceğiz, heykelini" diye bağırınca bılekmollaoğlu kılıçdaroğlu na, "ortak ne dedi anlamadım" diyormuş.

kılıçdaroğlu da, "heykel diyor heykel, sıkıntı tınne" diyormuş! komik mi şimdi bu, komik mi? bence deyil, gülmedim çünkü! ayrıcana, heykel sevmenin komik ne gibi bir yanı olabilir ki, olamaz!

sanat çünkü, bizim için önemli olan sanat, heykel! yeter ki heykel dikilsin yane, önemli deyil! hoffff!!!

misvak ın apo nun heykelini dikeceğiz karikatürü
    8 -16 ... iyesta sert
  2. 2.
    iyi yerden yakalamış.
    6 -4 ... kafakoparanus reis
  3. 3.
    Bu arkadaşlara öncelikle “karikatür nedir?” dersi vermek lazım.
    7 -3 ... mavi huydur bizde
  4. 4.
    Ocalan in mektubunu trt de kılışdar okutmuştu.
    Bunuda çizsinler tipitipleŕ.
    5 -1 ... atlant isten gelenadam
  5. 5.
    istek yapabiliyor muyuz?
    Mümkünse ben, şu son istanbul belediye seçimleri döneminde Apo'nun mektubu okunurken suspus olan insan karikatürü istiyorum.
    3 -1 ... klimanjaro
  6. 6.
    Yalnız oradaki kaftancıoğlu değil meral akşener amık!
    Istanbul seçimi öncesi teröristleri trt ye çıkaranlarca sıçılmış pardon çizilmiş zerre mizah barındırmayan karikatür.
    3 -1 ... kerox
  7. 7.
    O stantta megri megri diye halay çeken chpydi zaten.
    2 ... benimhalaumudumvar
  8. 8.
    Hiç utanma yok lan bu adamlarda çok ilginç.
    1 ... flat head
  9. 9.
    hala bu misvak denen tuvalet kağıdını takip edip, ciddiye alıp, bununla da yetinmeden gelip başlığını açanların olduğunu görmemizi sağlamıştır.
    3 -1 ... marcaisus
  10. 10.
    Yalnız Osman Öcalan pkk dan ayrılalı 10 yıllar oldu.

Pkk yı bir de içinden gelen birinden dinleyin dediler.

Karikatür marikatür, kim pkk yı diri tutmak istiyorsa onun dötüne girsin.
    1 -1 ... tea man