1. 1.
    başlığın tam hali, "misfuck mizah dergisini mizah dergisi olarak kabul etmeyen kemalist" şeklindedir sevgili kemalistler!

misfuck mizah dergisinin akıl dolu, adeta zeka pırıltıları saçan, ironi şenliği yaşatan, güldürürken düşündüren karikatürleri karşısında ezim ezim ezildiği için bu şekilde bir tutum sergilediğini düşünüyorum ben.

sürekli takip ettikleri, karikatür niyetine bildiğin dışkı paylaşan sözde dergi, özde tuvalet kağıdı kağıt parçaları da etkili olabilir tabi. zira bu vitaminsizlerin karikatür diye saçma sapan çizimlerle beyinlerini yıkadılar.

akabinde ise gerçek mizah ile tanışınca bünyeleri kabul etmedi tabi! beyinleri farklı tepki verdi, "beyin" derken yanık kısımdan arta kalanı yani. "mosvok no onlor mozohton oyol." hıı, anlamaz tabi. siz anlarsınız!
    2 -7 ... iyesta sert
  2. 2.
    siz misvak'dan daha komiksiniz. bence onlara verdikleri parayı da size versinler...

bir serzeniş...
    3 ... rottweiler
  3. 3.
    her başlığın sonuna Kemalist yazıp yazıp kendinizi tatmin etmekten ne zaman vazgeçeceksiniz?

Kemalistler fuck’sın sizi...

Tanım : Misvak tuvalet kağıdıdır.
    3 ... mavi huydur bizde
  4. 4.
    Eger taze taze badelendiysen seyhin tarafindan, o yuzden hersey senin yuzunu gulduruyordur. Derginin pek bir etkisi yok.
    2 ... dinsiz kitapsiz kafir