1. .
  stv de yayınlanan tüm programların örümcek beyinli insanlar tarafından yapılması ve bunları bir nimet gibi görüp de otup izleyen insanların varolduğunu gösteren olaydır.

  bunlar deği miydi yemek programlarında kadınbudu köftesinin adını değiştirenler. bu tip yobaz yayınlarla ve atatürk ü karalayan programlarla hala bu kanal açık kalabiliyor ya ne ala memleket!

  (günün en beğenilenlerine girdikten sonra, hazımsız stv cilerin hışmına uğrayan entry sahibi yazar, el sallıyor sizlere)
  14 -7 ... sadettin kanyak
 2. .
  (bkz: stv islam cumhuriyeti)
  1 -4 ... eses taraftari porsuk canavari
 3. .
  atatürk'e ve cumhuriyet değerlerine yaltaklanma konusundaki başarıları ile kamuoyu oluşturan ve kendilerini kabul ettiren ılımlı islamistlerin, feleğin çarkı kendilerinden yana dönmeye başlayınca ne kadar çirkin ne kadar aşağılık fiillerin faili olabileceğini anlamamızı sağlayan gönderme. zamanında neredeyse kemalistti bunlar, sonra atatürk de insan putlaştırmamak lazım noktasına getirdiler. şimdi neredeyse deccal ilan edecekler. yuh ulan alayınıza yuh!
  12 -4 ... damat hobbit pasa
 4. .
  önünde sonunda götlerine girecek olan göndermelerdir. sabırsızlıkla bekliyoruz efenim.
  9 -3 ... isi degistirgeci
 5. .
  aslen kanal kapatma nedenidir.
  2 -1 ... kekistanlihobbit
 6. .
  üstbilinç o sahnenin ataturk'e yapılan bir hareket olmadığını idrak etse dahi, bu bilinçaltına atatürk'ten nefret etme gibi bir duyguyu zerk edecektir. ecnebilerin subliminal message dediği olaydır.
  3 ... ayyash07